Fantazi Jartiyer Takım

, 269 model bulduk!

  Fantazi Jartiyer Takım

  Kadın giyimi kendi içinde başlı başına incelikleri olan bir husus ve kendi içinde çok özel ürünler içeriyor ve kimi zaman kadınlar bu ürünleri giymek için adeta birbiri ile yarışıyor zira adeta kapanın elinde kalıyor.

  Jartiyer takım da bunlardan bir tanesi. İç giyim ürünü olan bu takım adından da anlaşılacağı üzere jartiyer dahil oluşan takımlara verilen isim.

  Bu takımlar çorapla ve kimi zaman diğer iç giyim ürünleri ile beraber oluşuyor ve hepsi birbirinden çarpıcı olan ürünler. Külot sutyen olarak çorap ile tamamlandığında ortaya çıkan sonuç ise bambaşka oluyor.

  Bu ürünlerde gerek renk gerek ise kullanılan malzeme konusunda sınır yok ve tüm beklentilere yanıt verecek yeterlilikte olan ürünler.

  Beyaz kırmızı siyah gibi ana renkler yanında diğer birçok renk de bu ürünlerde karşımıza çıkıyor. Kullanılan malzeme olarak baktığımızda ise dantel, tül, şifon, deri, koton gibi tüm malzemeler karşımıza çıkıyor ve kimi zaman bu malzemeler birlikte kullanılabiliyor ve o zaman ortaya çok daha başka bir görüntü çıkıyor.

  Beden olarak bakıldığında S,M,L, XL en sıklıkla karşımıza çıkan bedenler ama günümüzde kimi markalarda daha büyük bedenler de karşımıza çıkıyor. Elbette daha küçük olan bedenlerde.

  Ürün fiyatları ise kullanılan malzemeye, markasına ve modeline göre değişiyor. Jartiyer takım seçerken kişinin kendi zevklerini baz alması ise esas.