Fantazi Sütyen Takım

, 249 ürün bulduk!

Fantazi Sütyen Takım

İtiraf etsek de etmeksek de cinsellik herkesin yaşamında son derece özel öneme haiz olan ve konuşmaya çok da meyilli olmadığımız bir konu.

İnsanlar cinselliği partneri ile yaşarken kimi zaman rutin dışında olmak ve bunu bir iş gibi yapmamak istiyorlar ve işin içinde de çok daha heyecan olsun istiyorlar ki işte tam bu noktada fantezi olarak adlandırılan ürünler insanların kadın erkek fark etmeksizin imdadına yetişiyor.

Hem erkekler hem de kadınlar için üretilen fantezi ürünler kullananların çok iyi bildiği üzere gündelik yaşamda kullanılmayan özel anlar için özel tasarım ile hazırlanan ürünler.

İşte bu ürünlerden bir tanesi de fantezi sutyen takım. Adı aslında ürünün ne olduğunu açıklıyor ama tek başına sutyen olmayan külot ile beraber satılan özel geceler ve anlar için hazırlanan bir takım. İkili olabildikleri gibi kimi zaman üçlü takımlar olarak da karşımıza çıkabiliyorlar.

Ana renk elbette kırmızı ama siyah beyaz gibi diğer ana renklerde karşımıza çıkıyor. Yine bu ürünler de tüm olması gereken kadın bedenleri mevcut. Kimi zaman bazı markalarda aşırı zayıf ve aşırı kilolu olan kadınlar için de özel ürünler bulunabilmekte.

Model olarak bakıldığında hayal gücünü zorlayan birçok model farklı beklentilere hitap ediyor. Yine benzer bir durum kullanılan materyaller için de geçerli. Deri, tül, şifon gibi çok özel kumaşlar fantezi sutyen takım gruplarında karşımıza çıkıyor.