Fantazi Şort Takım

, 104 model bulduk!

  Fantazi Şort Takım

  Hayatı monotonluğundan kurtarmak isteyen kadın ve erkekler hemen her alanda farklı arayışlara giriyor ve bu tür arayışa girenlerin cinsel yaşamını renklendirmek için devreye fantezi ürünler giriyor.

  Fantezi ürünler her zevke ve her kesime hitap eden ürünler. Bu ürünler hem kadınlar, hem de erkekler için tasarlanıyor ve özel gecelerde insanların çok daha özel anlar geçirmesine vesile oluyor.

  Fantezi şort takım ise temelde alt ve üst olarak iki parçadan oluşan ürünlerdir. Külot kısmı yani alt giyim ürünü şort olarak tasarlanmıştır. Bu şortlarda da kısa uzun ve aşır kısa boylar karşımıza çıkmaktadır.

  Üst giyimlerde ise ağırlık atlet olmakla beraber, sutyen formunda olan takımlar da yer almaktadır. Bugün birçok farklı markanın bu alanda çok değişik özel tasarım ürünü mevcuttur. Tasarımlar olarak bakıldığında dantel, file ağırlıklı olarak karşımıza çıkar.

  Karşısında yer alan partnerini her hâlükârda baştan çıkaracak olan bu çok özel fantezi şort takım ürünleri kaliteli ve doğal malzemelerden üretildiklerinden insan sağlığını olumsuz olarak etkileyecek hiçbir metaryel içermiyorlar. Bu yüzden güvenle kullanılabilecek olan ürünler.

  Renkler ise olabildiğine çeşitli ama temelde karşımıza çıkan renkler tahmin edilebileceği üzere kırmızı, siyah, beyaz ve pembe.

  Beden olarak baktığımızda ise S,M,L, XL ve Standart bedenleri bulmak mümkün.

  Fiyatlara baktığımızda da ürünün markasına, modeline, kullanılan malzemeye göre fiyatlar değişiyor.