Merry See Siyah Saten Birleşik Şortlu Gecelik Takım

Merry See Siyah Saten Birleşik Şortlu Gecelik Takım
Merry See 2019 Koleksiyon: Merry See Siyah Saten Birleşik Şortlu Gecelik Takım

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Merry See Siyah Saten Birleşik Şortlu Gecelik Takım


Ürün 1 Parçadan Oluşmaktadır.

Bedenler;

S-M

L-XL

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Merry See markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Merry See Siyah Saten Birleşik Şortlu Gecelik Takım modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Merry See markasına ait Merry See Siyah Saten Birleşik Şortlu Gecelik Takım modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Merry See 2990 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Merry See Siyah Saten Birleşik Şortlu Gecelik Takım ürünü faturada "Merry See 2990" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.