Sütyen

, 769 model bulduk!

  Kadın Sütyen Modelleri

  Kadın olmanın en güzel yanlarından bir tanesi belki de şu iç giyim meselesi. İç giyim ürünleri içinde de elbette kadınları erkeklerden ayıran en temel durumlardan birisi olan göğüsler ve göğüslerin hem sağlığı, hem de daha güzel görünmesi için kullanılan sutyenler en önemli yeri teşkil ediyor.

  Son yıllarda bu alanda çok özel markaların öylesine güzel butik ürünleri insanların karşısına çıkıyor ki, insan mutlaka en az bir tanesi benim olsun demekten kendisini alamıyor.

  Üstelik kişinin doğru bir sutyen seçimi ile olduğundan daha güzel ve seksi görünmesi mümkün. Dahası modellere bakıldığında çok dekolte giysiler giyilse bile onlara uyabilecek çok değişik ürünler bulunuyor. O yüzden kadınlar hem istediği açıklıkta giyinebilir, hem de güzellikleri ile göz kamaştırabilirler.

  Temel Sutyen Türleri

  Sutyen konusu tam bir derya olmakla beraber en çok kullanılan ve piyasada olan ürünler şunlar:

  · Destekli Sutyen

  · Desteksiz Sutyen

  · Straplez Sutyen

  · Sporcu Sutyen

  · Toparlayıcı Sutyen

  · Dikişsiz Sutyen

  · Dantelli Sutyen

  · Toparlayıcı Büstiyer

  · Silikon Sutyen

  · Dolgulu Sutyen

  · Balenli Sutyen

  · Askısız Sutyen

  · Bralet Sutyen

  Sutyen Kullanırken Bilinmesi Gerekenler

  Yukarıdaki ürünlerden de görüleceği üzere çok sayıda farklı beklentilere yanıt verecek türden ürün mevcut. Ama bu ürünlerden hangisini seçeceğiniz noktasında birçok kadının çok iyi bildiği gibi temel hususlar var. Bunlar şunlar: Öncelikle hangi türü olursa olsun kişi sutyen bedenini bilmeli ve ona uygun ürün seçmeli.

  Dikkat edilmesi gereken diğer husus kullanılacak giysinin içinde potluk yapmaması gerektiği. Ya da straplez bir elbise giyiliyor ise mutlaka askısız bir ürün giyilmeli. Yine derin göğüs dekolteli olan giysilerde ona uygun tercihler yapılmalı ve sutyen belli olmamalı.

  Çok büyük göğüslü kadınların ise içi silikonlu olan ürünleri tercih etmemesinde fayda var. Tüm bunların yanında kullanılan malzemelerin tahriş ve alerji yapmayan, kaliteli malzemelerden yapıldığından emin olunarak ürünler seçilmeli. Özellikle kişinin alerjik ve hassas bir bünyesi var sa çok daha özen göstererek seçimlerini yapmalı. Terletmeyen, üşütmeyen malzemelerden yapılanlar tercih edilmeli.

  Son olarak elbette fiyat konusu da atlanmamalı ve bilinen markaların ürünleri en uygun şartlar ile alınabilmeli.