Destekli Sütyen

, 99 model bulduk!

  Destekli Sütyen

  Sutyen kadın iç giyimin en temel ürünü. Erkekler sutyen kullanmadığı için tematik bir iç giyim ürünü olarak da adlandırmak mümkün.

  Kişilerin hem göğüslerinin sarkmadan daha dik durması hem de giyilen kıyafetlerin kişinin üzerinde daha iyi durması için bu ürünler son derece ciddi önem taşıyor.

  Kişi kendi bedenine uyan bir sutyeni, kendi göğüs yapısına uygun olarak kullanmalı. Bugün sutyen deyince karşımıza çok değişik ürün çıkıyor.

  Bunlardan bir tanesi de birçok kadının en çok tercih ettiği ürün olan destekli sutyen. Bu sutyenler alt kısmında demir veya kalın plastikten yapılan bir malzeme bulunuyor ve bu yüzden bu sutyen tiplerine destekli sutyen adı veriliyor.

  İçi tam dolgulu, yarım dolgulu ya da dolgusuz olan bu ürünler özellikle göğüs uçlarının belirginleşmesini istemeyen kadınlara hitap ediyor.

  Askıları çıkarılabilen, yan kısımları dantelli olan, straplez biçiminde askısız olarak üretilen bu sutyen türlerinde siyah ve beyaz ana renk olmakla beraber diğer renklerde kimi markalarda karşımıza çıkıyor. Yeşil, pembe mavi gibi.

  Ağırlıklı olarak üretilmiş oldukları malzemeler polyester ve elastan ve bunlar farklı oranlarda kullanılmakta.

  Beden olarak ise 75, 80, 85, 90, 95, 100 gibi hem büyük hem küçük göğüslere uygun olan ürünler yer almakta.

  Fiyatlar ise ürünün üreticisi firma, kullanılan malzeme, ürünün özelliğine bağlı olarak değişiyor.