Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Destekli Sütyen

, 96 model bulduk!

  Destekli Sütyenlerde İçgiyimözel Fırsatları

  Sütyen kadın iç giyimin en temel ürünü. Erkekler sutyen kullanmadığı için tematik bir iç giyim ürünü olarak da adlandırmak mümkün.

  Kişilerin hem göğüslerinin sarkmadan daha dik durması hem de giyilen kıyafetlerin kişinin üzerinde daha iyi durması için bu ürünler son derece ciddi önem taşıyor.

  Kişi kendi bedenine uyan bir sutyeni, kendi göğüs yapısına uygun olarak kullanmalı. Bugün sütyen deyince karşımıza çok değişik ürün çıkıyor.

  Bunlardan bir tanesi de birçok kadının en çok tercih ettiği ürün olan destekli sutyen. Bu sutyenler alt kısmında demir veya kalın plastikten yapılan bir malzeme bulunuyor ve bu yüzden bu sutyen tiplerine destekli sutyen adı veriliyor.

  İçi tam dolgulu, yarım dolgulu ya da dolgusuz olan bu ürünler özellikle göğüs uçlarının belirginleşmesini istemeyen kadınlara hitap ediyor.

  Askıları çıkarılabilen, yan kısımları dantelli olan, straplez biçiminde askısız olarak üretilen bu sutyen türlerinde siyah ve beyaz ana renk olmakla beraber diğer renklerde kimi markalarda karşımıza çıkıyor. Yeşil, pembe mavi gibi.

  Ağırlıklı olarak üretilmiş oldukları malzemeler polyester ve elastan ve bunlar farklı oranlarda kullanılmakta.

  Beden olarak ise 75, 80, 85, 90, 95, 100 gibi hem büyük hem küçük göğüslere uygun olan ürünler yer almakta.

  Fiyatlar ise ürünün üreticisi firma, kullanılan malzeme, ürünün özelliğine bağlı olarak değişiyor.

  Destekli Sütyen Modelleri ve Fiyatları

  Destekli sütyen modelleri aynı zamanda Push-Up Sütyen olarak da bilinir. Eğer göğüslerinizin daha dolgun ve dik görünmesini istiyorsanız, bunlar size aradığınız çözümleri sunar. Bu modeller diğer sütyen çeşitlerine göre iç kısımlarında daha kalın süngerlere sahiptir.

  Söz konusu süngerler göğüslerinizi alt ve yan bölümlerden kaldırır. Göğüs bölgeniz sarkık ya da küçük görünüyorsa, bu modeller sayesinde aradığınız çözümler bulunabilir.

  Günümüzde destekli sütyen çeşitleri birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Ancak genel anlamda bunlar sade, dantelli ya da desenli gibi sınıflara ayrılır. Her biri kapsamında farklı çok sayıda seçenek yer alır.

  Destekli sütyen fiyatları da markalara ve ölçülere göre farklılık arz etmektedir. Eğer uygun fiyata size en uygun seçenekleri arıyorsanız, markamız tarafından size sunulan seçenekleri ayrıntılı olarak inceleyebilir, içlerinden sizin için en uygun olanlarını keşfedebilirsiniz.

  Destekli Sütyen Avantajları Neler?

  Destekli sütyen avantajları oldukça geniştir. İlk olarak yer çekiminin olumsuz etkilerine karşı göğüslerinizi koruyan bir yapıya sahiptir. Sütyen iç asıcı bağların yükünü hafifletmekte, böylece yer çekiminin uzun süreli olumsuz etkilerine karşı korumaktadır.

  Ayrıca sarkma sorunlarının da önüne geçer. Göğüs boyutu ne olursa olsun sarkma sorunları yine de gözlemlenebilir. Sütyen takmak, bu konuda da size avantaj kazandırır. Ayrıca sırt sağlığını destekleyen yapısı vardır.

  Özellikle büyük göğüslü kadınların sırt bölgesinde yaşadığı ağrılar sıklıkla rastlanır. Sütyen göğüs ağırlığını taşımada yardımcı olduğu için sırt sağlığını da destekler. Destekli sütyen avantajları bunun yanı sıra farklı artılara da sahiptir.

  Destekli Sütyen Nasıl Kullanılır?

  Destekli sütyen nasıl giyilir her ne kadar zor gibi dursa da aslında oldukça kolaydır. Ancak doğru bir sütyen modeli seçmek tüm sütyen modellerinde olduğu gibi burada da şarttır. İlk olarak sütyen bedeniniz nasılsa, buna en uygun modeller içerisinden eleme yapılmalıdır.

  Seçtiğiniz sütyen modelleri her zaman göğüs ölçülerinize uygun olmalıdır. Buna karar verdikten sonra ikinci olarak da modellerine karar verilmelidir. Her kadının sütyenin renk ve deseninden beklentisi farklı olabilir.

  Bu nedenle farklı destekli sütyen çeşitleri arasında inceleme yapmak, aralarından sizin için en uygun olanlarına karar vermek tavsiye edilir.

  Destekli Sütyen Fiyatları Ne Kadar?

  Sütyenler kadın giyiminde en önemli parçalardan biridir. Günümüzde bu kategoride yer alan farklı sütyen modelleri yer almaktadır ve destekli modeller de bunların içerisindedir.

  Kendi içerisinde destekli sütyen modelleri farklı ölçülere, renk ve desenlere sahiptir. Bu nedenle farklı ürünlerde fiyatlar da değişkenlik gösterir. Kendi ölçülerinize ve renk-desen zevklerinize göre bir inceleme yaparak, aralarından sizin için en uygun olanları keşfetmeniz mümkündür.

  Eğer hem kendinize en uygun seçenekleri keşfetmek hem de en uygun fiyatlı seçenekleri görmek istiyorsanız, size sunduğumuz seçeneklere bakabilir, aralarından size en uyumlu olanları tercih edebilirsiniz.