Toparlayıcı Sütyen

, 244 model bulduk!

  Toparlayıcı Sütyen

  Toparlayıcı sütyenler ile büyük göğüslü bayanlar göğüs bedenini küçültürken kendinden emin ve rahat bir görüntü elde ederler. Göğüslerin sırta bindirdiği yükü hafifletiklerinden sağlık açısından da toparlayıcı sütyenler en önemli tercih sebebidir. Toparlayıcı sütyenler, esnek yapısıyla göğüs ve sırt bölgesini tam olarak sarar ve göğüslerin daha fit durmasını sağlar.

  Kadını kadın yapan en önemli vücut bölümlerinden bir tanesi elbette göğüsler. Kimse doğuştan kendi bedenini seçemiyor ama kendi defolarını örtmek, kusurlarını kapatmak noktasında da kimi ürünler anında imdada yetişiyor.

  Nitekim toparlayıcı sutyen de öylesi olan ürünlerden bir tanesi. Adından da anlaşılacağı üzere ürün büyük ve/ veya sarkık olan göğüsleri yapısı itibarıyla toparlamaya göğüslerin sırta verdiği yükü en aza indirgemeye, büyük göğüslerin ideal bir görüntüde olmasına yani daha küçük görünmesine olanak veren ürünler.

  Toparlayıcı sutyen esnek bir yapıya sahip olduğundan sağlıklı bir beden yapısı için de her hâlükârda kullanılması önem arz eden bir ürün.

  Destekli, desteksiz, balenli, balensiz olabildikleri gibi düz, desenli, dantelli, yarım dantelli, iki renkli, straplez de olabiliyor.

  Renk olarak bakıldığında karşımıza birçok renk seçeneği çıkıyor ve her biri farklı beklentilerde olan kesimlere hitap ediyor.

  Bu grupta ayrıca duble toparlayıcı özelliği olan sutyenler de bulunuyor ki bu da çok daha özel bir gereksinime yanıt veriyor.

  Kullanılan malzemeler koton, dantel, elastan, modal, pamuk olabiliyor.

  Bedenlere baktığımızda ise 80C, 90C, 95C sıklıkla bu grupta görülen bedenler ama elbette daha küçük ya da daha büyük olan bedenler de bulunabiliyor.

  Bayanların kendini daha çekici hissetmesine de olanak veren bu ürünlerde fiyatlar ürünün markasına, kullanılan malzeme ve özelliğine göre değişiklikler gösteriyor.