Toparlayıcı Sütyen

, 255 model bulduk!

  Toparlayıcı Sütyen Modelleri ve Fiyatları

  Toparlayıcı sütyen modelleri aynı zamanda küçültücüler olarak da adlandırılır. Bu tür sütyenler, özellikle büyük göğüslere sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Toparlayıcı özelliklere sahip olmaları sayesinde göğüslerin daha dik, toplu ve şekilli durmasına olanak tanır. Bunun yan sıra daha önceden oluşmuş deformasyonlardan kaynaklanan kötü durumları da giderir.

  Toparlayıcı sütyen avantajları bu bakımdan çok sayıda avantaja sahiptir. Ancak her zaman olduğu gibi kendi göğüs ölçülerinize uygun olan seçenekleri tercih etmek gerektiği unutulmamalıdır. Kategorimizde yer alan farklı seçenekleri inceleyebilir, böylece aralarından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

  Toparlayıcı Sütyenlerin Özellikleri Nelerdir?

  Toparlayıcı sütyen nasıl giyilir gibi konular özellikle bunu ilk kez tercih eden kişiler tarafından sık sık sorulur. Her ne kadar karmaşık gibi dursa da oldukça pratik bir yapısı yer almaktadır. Bu nedenle endişelenmeden yararlanmanı mümkündür.

  Bu model sütyenler askılarından kaplarına, kopçalarından sırt bankalarına kadar her bir parçasının sütyenlerden taşan fazlalıkları kapsayacak şekilde tasarlanmaktadır. Sahip olduğu kalın askılar, göğsün aşağıya çektiği sütyenden kaynaklanan ve kol altı ile göğüs arasında meydana gelen fazlalığı kapatmak için ideal bir yapıya sahiptir.

  Eğer büyük göğüs ölçüleriniz bulunuyorsa, bu modeller göğüslerinizin tamamını içine alacak bir şekilde tasarlanmaktadır. Böylece toparlanmasına yardımcı olur.

  Toparlayıcı sütyen çeşitleri de oldukça fazladır. Kendi içerisinde farklı seçeneklere sahiptir. Ölçülere, renklere ve desenlere göre kendi arasında büyük farklılıklar arz etmektedir. Alırken bunlara dikkat ederseniz, verimli bir şekilde uzun süre kullanabileceğiniz modelleri keşfetmeniz mümkündür.

  Toparlayıcı Sütyen Fiyatları Ne Kadar?

  Sütyen modelleri günümüzde geniş bir yapıya sahiptir. Çünkü bunlar farklı göğüs ölçülerine göre imal edilir. Bunun yanı sıra farklı zevklere uygun çözümler sunabilmek için farklı renkler ve desenler vardır. Toparlayıcı sütyen modelleri de bu şekildedir.

  İçi boş sütyen olarak da bilinen bu modeller, kendi içinde farklı fiyatlara sahiptir. Bu nedenle değişik ölçüler arasından sizin için en uygun olanlara karar vermek tavsiye edilir. Eğer bu tarz sütyenler kullanacaksanız farklı modellere bu kategorimizden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Değişik modelleri değerlendirebilir, aralarından size en uygun olanlarını zaman kaybetmeden hemen tercih edebilirsiniz.

  Toparlayıcı Sütyen Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Toparlayıcı sütyen çeşitleri ile ilgileniyorsanız, hemen karar vermeden önce günümüzde bu kategoride farklı ürünlerin yer aldığını bilmeniz gerekir. Dolayısıyla farklı seçenekler içerisinde nasıl bir değerlendirme yapmanız gerektiği oldukça önemlidir.

  Kumaş ve malzemenin kalitesi bunlardan bir tanesidir. Kaliteli malzeme ve kumaş tüm sütyenlerde önemlidir, çünkü size hem dayanıklı hem de sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. Kaliteli, nefes alabilen ve terletmeyen kumaşlar tercih etmeniz bu bakımdan önemlidir.

  Bunun yanı sıra farklı stiller, renk ve desenler arasından yine size en uygun olanlarına karar vermek önemlidir. Son olarak sütyen tercihi yaparken kendi sütyen ölçünüzü bilmek ve buna göre size en uygun olan seçeneklere karar vermek önemlidir.

  Toparlayıcı sütyenler ile büyük göğüslü bayanlar göğüs bedenini küçültürken kendinden emin ve rahat bir görüntü elde ederler. Göğüslerin sırta bindirdiği yükü hafifletiklerinden sağlık açısından da toparlayıcı sütyenler en önemli tercih sebebidir. Toparlayıcı sütyenler, esnek yapısıyla göğüs ve sırt bölgesini tam olarak sarar ve göğüslerin daha fit durmasını sağlar.

  Kadını kadın yapan en önemli vücut bölümlerinden bir tanesi elbette göğüsler. Kimse doğuştan kendi bedenini seçemiyor ama kendi defolarını örtmek, kusurlarını kapatmak noktasında da kimi ürünler anında imdada yetişiyor.

  Nitekim toparlayıcı sutyen de öylesi olan ürünlerden bir tanesi. Adından da anlaşılacağı üzere ürün büyük ve/ veya sarkık olan göğüsleri yapısı itibarıyla toparlamaya göğüslerin sırta verdiği yükü en aza indirgemeye, büyük göğüslerin ideal bir görüntüde olmasına yani daha küçük görünmesine olanak veren ürünler.

  Toparlayıcı sutyen esnek bir yapıya sahip olduğundan sağlıklı bir beden yapısı için de her hâlükârda kullanılması önem arz eden bir ürün.

  Destekli, desteksiz, balenli, balensiz olabildikleri gibi düz, desenli, dantelli, yarım dantelli, iki renkli, straplez de olabiliyor.

  Renk olarak bakıldığında karşımıza birçok renk seçeneği çıkıyor ve her biri farklı beklentilerde olan kesimlere hitap ediyor.

  Bu grupta ayrıca duble toparlayıcı özelliği olan sutyenler de bulunuyor ki bu da çok daha özel bir gereksinime yanıt veriyor.

  Kullanılan malzemeler koton, dantel, elastan, modal, pamuk olabiliyor.

  Bedenlere baktığımızda ise 80C, 90C, 95C sıklıkla bu grupta görülen bedenler ama elbette daha küçük ya da daha büyük olan bedenler de bulunabiliyor.

  Bayanların kendini daha çekici hissetmesine de olanak veren bu ürünlerde fiyatlar ürünün markasına, kullanılan malzeme ve özelliğine göre değişiklikler gösteriyor.