Gecelik

, 829 model bulduk!

  Gecelik Modelleri

  Gecelik Modelleri, rahatına düşkün bayanların evlerinde rahat etmek istediği ilk kıyafet tercihleri arasında gelir. Bu rahat görünümü aynı zamanda görsel anlamda da zenginleştirmek isteyen bayanlar için, Pierre Cardin iç giyim, Anıl iç giyim, NBB iç giyim gibi markaların, farklı fiyatları ile en güzel Gecelik Takımları tasarımları icgiyimozel.com'da sizlerle buluşuyor.

  Kadınların kendisini hem rahat hem de şık hissetmesi adına genç tasarımcılar tarafından hazırlanan gecelik çeşitleri, büyüleyici bir ihtişama sahip. Oldukça güzel renk ve desenlerden oluşan çeşitler, rahatlığın yanı sıra fantazi amaçlı da tercih edilebilir. Görsel olarak zenginleştirilmiş modeller, en iyi markalar ile sizlere sunulmaktadır.

  Şık Gecelik Çeşitleri

  Sadece rahat bir uyku düşünen bayanların tercih edebileceği çeşitler arasında, penye ve tunik gecelik çeşitleri yer alıyor. Tamamen doğal yapılı kumaşlar ile tasarlanmış olan bu gecelikler, sağlıklı yapılabilecek tercihlerden bir tanesidir. Penye gecelik modelleri arasında, spor tarzda seçebileceğiniz çeşitlerin yanı sıra klasik tarzda da seçimler yapabilirsiniz. Her boy ve bedene uygun modelleri ve renkli çeşitleri ile de beğeni kazanıyor. Şık ve oldukça sade penye gecelik tercih eden bayanlar için, modern çizgiler ile tasarlanmış spor gecelikler portföyümüzde yer alıyor. Cep detaylı, yırtmaçlı ve bol yapıdaki bu gecelikler, rahatlığı simgeleyen modeller arasındadır. Bu çeşitlerin dışında bulunan dantel detaylı, düğmeli klasik tarzdaki gecelikler de en çok beğenilen modellerden olmaktadır.

  Saten gecelikler de, penye gecelikler kadar tercih edilen modellerdendir. Bu gecelikler genellikle daha sıra dışı ve hareketli gece isteyen bayanların seçimi ile rağbet görmektedir. İpeksi dokunuş sağlayan yumuşak kumaşı ile saten gecelik modelleri, hem rahat hem de kullanışlı bir yapıya sahiptir. Saten modellerde de yine penyelerde olduğu gibi, dantel ve tül eklemeleri vazgeçilmez giyim aksesuarlarından olmaktadır . Dantel gecelikler, saten modellerin masumluğunu bir adım atlamış modellerden oluşuyor. Son derece şık ve özel tasarımları ile dikkat çeken dantel gecelik modelleri, nefesleri kesecek bir gecenin temsilcisi olmaktadır. Özellikle fiziksel yapısı ince olan bayanların tercih ettiği dantel modelleri vücut hatlarının en güzel yanlarını ortaya çıkararak, göz alıcı güzelliği gözler önüne seriyor.

  Kullanım Çeşitliliği İle Kombinezon

  Kombinezon modelleri ise, diğer geceliklere oranla biraz daha kullanışlı bir modeldir. Çünkü kombinezonlar, gecelik olarak kullanılabileceği gibi, kıyafetlerin içinde astar olarak da tercih edilebilir. Bu sayede vücut hatlarınız çok daha estetik bir duruşa sahip olacaktır. Vücudu saran özelliği ile sıkılaştırıcı olarak da kullanılabilen kombinezon modelleri, bayanların önemli günlerinde kurtarıcı iç giyim ürünleri arasında yer alıyor.

  Her zevk ve tarza uygun gecelik modelleri sitemizde yer alıyor. Büyük beden gecelikler de bu kategoriler arasında en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Terletme yapmayan, keten ve pamuk gibi ana maddeler ile üretilmiş olan büyük beden modeller, sizlere geniş yapısı ile ferah bir rahatlık sunmaktadır. Kaliteli markaların sunumları ile karşınıza gelen gecelikler, alerji yapmayan bir özelliğe sahip olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

  Farklı sunumlar ile kendisini partnerine beğendirmek isteyen bayanlar için hazırlanan babydol gecelik modelleri, nefes kesen çeşitleri ile dikkat çekiyor. Üst ve alt parça olarak tasarlanan ikili model veya bütünsel modele sahip babydol çeşitleri, vücut hatlarını yine en güzel yanları ile ortaya çıkarmaktadır. Tül detayları, fırfırlar, saten ve dantel detayları, heyecanı arttırıp, nabzı yükseltecek giyim aksesuarları olarak babydol modeller üzerinde yer almaktadır. Genellikle mini ve fazla seksi modellerden oluşan babydoller, cesur bayanların vazgeçilmezlerindendir.

  Bayanların rahat bir şekilde uyumasını sağlayan uyku elbiselerine gecelik adı verilir. Uyku öncesinde giyilen bu giyim ürünlerinin rahat olduğu kadar şık ve hoş modelli olması önemlidir. İç giyim ve bayan giyim ürünleri tasarlayan markaların çoğu gecelik tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Bu markaların bayanlar tarafından en çok tercih edilen gecelik modelleri, icgiyimozel.com adresinde online alışveriş imkanı ile satışa sunulmaktadır.

  Gecelik modeli seçimi yaparken ürünün rahat kullanımlı olmasına özen gösterilmesi gerekir. Normal bir günde ya da özel bir gecede kullanılan giyim ürünlerinin aksine görüntüden önce rahatlığın ön planda olduğu geceliklerin çok uzun ve çok dar olmaması gerekir. Uyku sırasında dönerken bacakların rahat hareket etmesi için uzun geceliklerin esnek yapılı kumaşlar ile hazırlanması gerekir. Kısa geceliklerin ise yine uyku sırasında kullanan kişiyi rahatsız etmeyecek boyutta olması, çok kısa olmaması önemli bir noktadır.

  Gecelik modelinin seçiminden sonra kumaş özelliklerine de ayrıca dikkat edilmesi gerekir. Bazı gecelikler mevsime göre özel tasarımlıdır. Bu geceliklerin kumaşlarının da aynı şekilde özel tasarıma uygun kumaş türleri olması gerekir. Örnek vermek gerekirse, yazlık olarak tasarlanan ince askılı, kısa geceliklerin terletmeyen, nem tutmayan özellikli olması gerekir. Benzer şekilde kışlık tasarıma sahip geceliklerin sıcak tutan ve cilt gözeneklerinin nefes almasını sağlayan özelliklerde olması gerekir.

  Gecelikler, bayanların en çok sevdiği uyku ürünleridir. Özel geceler için de kullanılabilen bu uyku giyim ürünleri, pijama takımlarına göre daha seksi ve daha kadınsıdır. Fantezi uyku ürünleri içinde de geceliklerin yeri ayrıdır. Bol dekolteli, derin yırtmaçlı, dantel ve tül detaylı gecelikler, farklı bir gece geçirmek için tercih edilebilir

  Gecelik modelleri seçiminde önemli noktaları göz önüne alarak tam vücudunuza göre geceliklere sahip olabilirsiniz. İlk görüşte çok hoşunuza giden, mutlaka benim olsun dediğiniz modellerdense vücut hatlarınıza uygun detayları bulunan gecelikler tercih edilmelidir. Beğenerek satın alınan geceliklerin uzun süre ilk günkü gibi kullanılması için yıkama talimatlarındaki su ısısına dikkat edilmesi gerekir. Bu ısı geceliğin kumaş türüne göre değişse de genel olarak 30-40 derecede yıkanmaları önerilir.

  Sitemizde bulunan tüm gecelik modelleri, kalitede öncü markalar ile sizlere sunulmaktadır. Her bedene ve zevke uygun olarak hazırlanmış olan gecelikler, uygun ödeme fırsatı ve hızlı teslimat ile sizleri bekliyor.