Hemşire Kostümleri

, 26 model bulduk!

Hemşire Kostümleri

Hemşire kostümleri fantazi giyim alanında önemli yere sahip ürünlerdir. Kadınların giymekten en çok hoşlandıkları meslek kostümlerinden birisidir. Cinsel ilişki öncesinde ve ilişki sırasında alınan zevkin daha yüksek olmasını sağlayan bu kostümler, hem erkekler, hem kadınlar için istek arttırıcı özelliklidir.

Fantazi hemşire kostümü ile birlikte fantaziyi tamamlayacak diğer aksesuarlar da kullanılabilir. Bu aksesuarlar, enjektör, strateskop, hemşire eldiveni, hemşire üst penyesi, fileli çoraplar ya da hemşire kepi olabilir. Kostüm tamamlayıcısı bu aksesuarlardan hepsi bir arada kullanabileceği gibi sadece bir tanesini de kullanabilir. Temelde alt ve üst iç giyim ürünü şeklinde olan hemşire kıyafetlerinin eklerini ayrıca satın alabilir, kostümü tamamlayabilirsiniz.

Hemşire kostümleri, genel olarak beyaz, siyah ve krem ana renklerinde üretilir. Bu ana renkler üzerine kırmızı işlemeler ile hemşirelere özel arma ya da işaretler yapılır. Tercih edilen ana kostüme göre aksesuar ve ek giyim parçalarının da renkleri değişebilir. Uygun bir kombin yapmak için buna dikkat edilmesi gerekir. Aynı olmasa bile çok zıt olmayan renkler ile uyumlu kostüm kombinleri yapılması gerekir.

İç Giyim Özel'de birbirinden farklı fantazi kostümleri ve iç giyim ürünlerini farklı markalardan bulabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenli alışveriş yapmak için sitemizden yararlanabilir, beğendiğiniz fantazi ürünleri en kısa sürede satın alabilirsiniz. Hem karlı hem de güvenli alışveriş için icgiyimozel.com adresini tercih ederek ayrıcalıklı alışveriş avantajından yararlanın.