Polis & Asker Kostümleri

, 17 model bulduk!

Polis & Asker Kostümleri

Polis & asker kostümleri mesleklere yönelik fantazilerde en fazla kullanılan kostümlerdir. Farklı bir deneyim yaşamak isteyen çiftlerin kurmak istedikler fantazilere göre seçimini yapabileceği çok sayıda değişik polis ve asker kıyafeti vardır. Sizde bu tür kostümler ile heyecanlı bir fantazi kurabilir, cinsel partneriniz ile muhteşem bir gece geçirebilirsiniz.

Polis ya da asker kostümleri ile fantazi genelde bayanlara yöneliktir. Son derece seksi görünen bu kostümler ile partnerine sürpriz yapmak isteyen bayanlar genelde üstünlüğün o gece kendisinde olmasını isterler. Kendileri polis olan bayanlar hapisteki bir mahkum rolü verdikleri partnerlerine emirler verirler. Partnerleri itiraz ettiğinde ya da isteklerini yerine getirmediğinde daha farklı cezalar ile cezalandırarak fantaziye devam ederler. Polis yerine fantazi asker kostümü giyerek kurulan hayallerde ise bayanlar üst rütbeli asker, erkekler de daha alt rütbeli, emir alan asker konumundadır. Yine emirler ve cezalar ile kurulan bu fantazide de üstünlük bayandadır.

Fantazi polis kostümü ve asker kostümleri ile renkli bir cinsel birliktelik yaşayabilir, hem kendiniz hem partneriniz zevkin doruklarına ulaşabilir. Bu fantazi giyim ürünlerini tamamlamak için fantazi kelepçe ve bağlar da kullanabilir, hayalinizde kurduğunuz ortamı daha da gerçekçi kılabilirsiniz. Gecenize renk katacak fantazi kostümleri ve fantazi aksesuarları icgiyimozel.com adresinden temin edebilirsiniz. Güvenilir internet alışverişinin yeni adreslerinden birisi olan sitemizden son model fantazi ürünleri satın alıp sürprizler yapabilirsiniz.