Hizmetçi Kostümleri

, 38 model bulduk!

Hizmetçi Kostümleri

Sağlıklı bir insan olmanın doğasında kesinlikle düzenli ve sağlıklı cinsel ilişki bulunuyor. Yapılan bilimsel araştırmalara göre sağlıklı bir cinsel yaşamı olanlar hem daha mutlu, hem daha pozitif oluyor, hem de daha genç oluyorlar. Bakın hemen fark edeceksiniz zaten.

Kimi bireylerde cinsellik yaşarken daha heyecanlı olsun rutinin dışına çıksın özel giysiler giyerek ortama başkalaşım katıyorlar. Örneğin hizmetçi kostümleri de içindeki temiz kadını ortaya çıkaran ilişkisini başka bir biçimde yaşamak isteyen kadınlara hitap ediyor. Böylesi bir ürün ile cinsellik yaşarken farklı türlerde evcilik oyunları oynamak pek ala mümkün.

Karşımıza çıkan kimi modeller ise şunlar: Jartiyerli olanlar, etek önlük, sadece önlük biçiminde olanlar, fantezi modeller, erotik olanlar, eteği süper ötesi mini olanlar, dantelliler, göğüs kısmı açıkta olanlar ilk başta söylenebilecek olanlar.

Hizmetçi kostümleri denilince kumaş konusunda da tam bir cümbüş var. Örneğin deriden çok özel tasarımlar karşımıza çıkabildiği, tül, viskon gibi malzemelerden yapılanlar da mevcut. Benzer bir durum renkler için de geçerli. Kırmızı, beyaz, ille de siyah gibi gecenin özelliğine özellik katacak erkeği kışkırtacak pek çok renk seçeneği karşımızda yer alıyor.

S,M,L,XL gibi ana bedenler dışında standart, XS; XXL gibi bedenlere kimi markaların çok özel tasarımlarında denk gelmek mümkün.

Fiyatlar ise üründe kullanılan malzemeye, tasarıma, markasına göre değişiklikler gösteriyor.