Dansöz Kostümleri

Nesrin Topkapı, Sibel Barış, Asena bu üç kadının en temel noktası elbette dansöz olmaları. Henüz çoklu kanalların olmadığı, televizyonların siyah beyaz kumandasız olarak yaşamımıza girdiği yıllarda yılbaşlarında gece tam 12.00 olduğunda yani yeni yılın ilk saatlerinde çıkan dansözler vardı.

Dansözlük özünde bir dans sanatı ve Arap müziği eşliğinde yapılan kıvrak, dişi figürlerden oluşuyor. Dansın bu seksiliğine, çekiciliğine, çekicilik katan olgu ise elbette dansöz kostümleri.

Özellikle Asena ile modernleşen dansöz kostümlerini giyerek en azından kendi evinde sevdiği adama dans etmek isteyen çokça kadın vardır değil mi?

Ama bu dansöz kostümleri elbette profesyonel dansçılar tarafından giyilebilir ki burada karşımıza fantezi kostümler başlığı altında çok sayıda ürün çıkıyor. Bunlardan bazılarına bakmak gerekir ise tüllü olanlar, erotik tarzda yapılanlar, yüz detayı olanlar, savaşçı kız kostümü tarzında olanlar, çiçekli olanlar ilk anda söylenebilecek olan kostümler.

Modanın o sezon ki trendlerinden de nasibini alan bu kostümler S, M, L ve XL bedenlerinde ağırlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Renk skalası oldukça geniş. Son derece özel malzemelerden yapılan bu kostümler ile dişi görünmemek imkânsız.

Fiyatlar ise ürünün özelliğine, modeline, kullanılan malzemelere ve satıcı firmanın satış politikasına göre farklılıklar arz ediyor. Bu kostüm her kadının içinde yer alan o dansçı kızı ortaya çıkarmaya adeta davetiye çıkaran en azından yaşamda bir kere giyilmesi gereken ürünler.