Damatlık Çeyiz

, 27 model bulduk!

Erkek Damat Çeyizlik Takımlar ve Ürünler

Düğün öncesi gelinlerin olduğu gibi damatların da çeyizlik alışverişleri olur. Farklı kategorilerde çok sayıda ürünün satın alındığı bu alışverişlerde eksik kalmaması için damatlık-çeyizlik setleri hazırlanır. Bu setlerde damat adaylarının ihtiyacı olan iç giyim ve normal giyim ürünlerine, aksesuarlara yer verilir.

Düğün öncesi erkekler için damatlık-çeyizlik alışverişlerinin olmazsa olmaz ürünleri iç çamaşırlarıdır. En az bir adet alt-üst takım olarak iç çamaşırı satın alınıp çeyizlik olarak saklanmalıdır. Bu iç çamaşırı takımları düz-beyaz renkli, klasik takımlar olabileceği gibi damat adayının kendi tarzı ve zevkine göre de daha farklı takımlar da olabilir. İç çamaşırı takımının yanında bir çift çorap da erkekler için çeyizlik takımların içinde yer almalıdır. Bu çorabın cinsi, kumaş kalınlığı düğünün mevsimine göre değişebilir. Damatlık setlerinde olması gereken bir diğer önemli takım, uyku takımıdır. Düğün gecesi ve sonraki gecelerde damadın uyku için kullanacağı pijama takımları bu setin içinde olmalıdır. Pijama setine uygun bir adet terlik de damatlık setlerin içine eklenebilir.

İç giyim ve normal giyim ürünlerinin yanında erkekler için özel aksesuar takımları da damatlık ürünler arasına eklenebilir. Yüksek kalitede özenle hazırlanmış kemer-cüzdan setlerinden satın alarak çeyizlik ürünler arasına koyabilirsiniz. Bu ürünlere damat adayının özel zevkleri ve aktivitelerine göre farklı ürünler eklenerek damatlık-çeyiz setleri tamamlanabilir. Tek tek satın alınan çeyiz ürünlerinin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilmeli. Desenler uymasa bile renk uyumu mutlaka olmalıdır.

Damatlar için çeyizlik setlerde yer alan ürünler, kaliteli, rahat ve hoş görünümlü olmalıdır. Yepyeni bir hayata atılan ilk adımlarda şıklık ve kaliteyi bir arada yaşamak isteyen erkekler, damatlık-çeyiz ürün satın alırken bilinen, kaliteli markaları tercih etmelidir. Yeni hayatlarının ilk günlerinde kullandıkları giyim ürünlerini uzun seneler kullanarak, aşklarını ve heyecanlarını o ilk andaki gibi hissetmek isteyen damat adayları için icgiyimozel.com adresinde en kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Her zevke ve her beğeniye hitap eden iç çamaşırı, erkek giyim ürünleri, erkek aksesuarlarına tek bir arama ile ulaşabilirsiniz.