Çeyiz Altılı Takım & Setleri

, 155 ürün bulduk!

Çeyiz Altılı Takım & Setleri

Masallarda da dile geldiği üzere kim beyaz atlı prensi ile evlenip ölüm onları ayırana kadar mutlu mesut yaşamak istemez ki?

Hayatta insanın sevdiği ile olmasından daha güzel bir şey olmadığı da gerçektir. Nitekim insanlar birlikte olabilmek için özellikle ülkemiz gibi geleneklerine bağlı olarak yaşayan ülkelerde öncelikle evlenirler.

İşte insanlar evlenir iken çeyiz yapılır ki çeyiz altılı takım setleri de piyasa da çeyiz denilince akla gelen takımlar arasında yer almaktadır.

Çeyiz altılı takım setleri denilince karşımıza çıkan temel ürünler ise şunlardır: Gecelik sabahlık ve pijama takımlarıdır. Bu ürünlerin tamamını birlikte olduğu bir settir. Bu ürünler hem gündelik yaşamda hem de çok özel anlar için farklı beklentilere yanıt verir tarzda hazırlanan ürünlerdir.

Uzun ya da kısa modeller olabildiği gibi, viskon, saten, dantel, pamuklu gibi çok değişik malzemelerden üretilebilmekteler.

Beden olarak bakıldığında da 36,38,40,42 en sık kullanılan bedenler olmakla beraber 34 ve 44 beden kimi markalarda karşımıza çıkabilmektedir.

Renk elbette çeyiz ürünü olduğu için gelin kızın masumiyeti ve ilk gece düşünülerek beyaz ağırlıklı olsa da diğer tüm ana renkler de karşımıza çıkabilmektedir.

Her biri diğerinden daha çarpıcı olan bu ürünler her yaşta kadınlar tarafından bir kere alınıp uzun yıllar kullanılabilir. Fiyatlar ise markasına, kullanılan malzemeye, ürün özelliğine göre değişir.