Sabahlık

, 107 ürün bulduk!

Sabahlık

Sağlıklı bir yaşam için sadece dış giyim değil iç giyim de oldukça önemli ve iç giyimin de en önemli ürünlerinden bir tanesi de sabahlık.

Çeyiz sandıklarının da olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi olan bu ürün giyilen iç giyim ürünü ne olursa olsun anında örneğin çat kapı biri geldiğinde insanın üzerine rahatça geçirdiği bir ürün.

Ya da içinde sadece iç çamaşırı bile olsa uyandığında giyilen bir form. Her yaşta her insanın kullandığı ürün olarak da adlandırılabilir. Yapısı gereği bu ürünler kuşaklı olarak karşımıza çıkan formlar.

Uzun kollu çiçek desenli, leopar baskılı, kruvaze, omuz dantel, spor model olanlar, simli penye, fantezi modeller en sık karşımıza çıkan modeller

Ürün malzemelerine bakıldığında saten, polar, penye ağırlıklı olarak sabahlıklarda karşımıza çıkıyor.

Beden olarak baktığımızda da S,M,L, XL en sık kullanılan bedenler olsa da daha küçük ya da daha kilolu bayanlara özel olarak hazırlanan sabahlıklar da yok değil.

Kısa ya da uzun boy olabilen sabahlık takım olarak da yani içinde geceliği ile kimi ünlü markalarda karşımıza çıkıyor.

Renk skalası için söylenebilecek çok şey yok. Yok yok, kırmızı, siyah beyaz, sarı, yeşil doğada olan tüm renkler sabahlıklarda karşımıza çıkıyor ve her biri farklı bir beğeni grubuna hitap ediyor.

Fiyatlar ise markasına, üründe kullanılan malzemeye, ürünün modeline bağlı olarak çok değişik rakamlar olabiliyor.