Kapri Takım Kadın Pijama modelleri

, 43 ürün bulduk!
363,86 TL
%10 İndirim
327,47 TL
363,86 TL
%10 İndirim
327,47 TL

Kapri Takım Kadın Pijama Modelleri ve Fiyatları

Kapri takım kadın pijama tercih ederek hem evin içinde ve gece uyurken son derece rahat olup hem de şıklığınızdan ödün vermeyin. Pijama takımları olarak kapri modeller, tayt ya da daha bol kesim olarak tercih edilebilir. kapri takım pijama hem alt hem de üst olarak da askılı ya da yarım kollu tişört şeklinde tercih edilebilir. Genel olarak evin içinde atlet tarzında bir takım pijama bluz tercih ediliyor tabii ki bunun için de bir takım değişkenler mevcut.

Kapri Takım Kadın Pijama Nasıl Seçilir?

Kapri takım kadın pijama nasıl seçilir konusunda pek çok kadın kararsız kalıp bir takım kafa karışıklıkları yaşayabiliyor. Hem de bu bir hediye tercihi olacaksa çok daha fazla kafa karışıklığı yaşamak son derece normal.

Bunun için ilk önce pijamayı giyecek olan kişinin ne tip bir vücut yapısına da sahip olduğu son derece büyük bir önem taşıyor. Eğer ki çok fazla kilolu biri için bir tercih yapılması söz konusu ise bu noktada biraz daha geniş kesim modeller de tercih edilebilir. Mesela çiçekli baddal kapri takım kadın pijama büyük beden bir kadın için oldukça güzel bir tercih olabilir.

Kapri kadın pijama modelleri tercih etmek için en doğru şey her zaman için beden ölçüleri konusunda kesin bir sonuca varmak. Neden derseniz çünkü genellikle markadan markaya değişkenlik gösteren kalıplar da oluyor. Bu sebepten dolayı da pijama takımı alırken kendi vücut ölçülerinizi bilmek ve buna göre bir tercih yapmak her zaman için son derece büyük önem taşıyor.

Pijama modeli tercih ederken uzun ya da kısa kollu veya askılı modeller ve hatta çok daha farklı uzun kollu olup da kollarının kenarları açık olan modeller de var. Yalnız bu tip modelleri tercih ederken evinizin ya da bu pijamayı kullanacağınız ortamın ısısını da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Kapri Kadın Pijama Bedeni Nasıl Ölçülür?

Kapri kadın pijama bedeni nasıl ölçülür konusu ile ilgili olarak da bir takım bilgiler edinerek doğru bir pijama takımı seçmek çok önemli. Sonuç olarak gece uyurken ve evin içinde dolaşırken son derece rahat olmanız da çok büyük bir önem taşır. Bu sebepten dolayı da kapri kadın pijamalar arasında bir tercih yapmak için beden ölçülerinizi bilmeniz gerekir.

Beden ölçüsü almak için bir mezuraya ihtiyacınız olacak. Bu mezura ile göğüs ve basen ölçüleri alınması gerekir. Tabii bu ölçüleri alırken de boyunuzu da göz önünde bulundurmanız lazım.

En İyi Kapri Kadın Pijama Markaları

En iyi kapri kadın pijama markaları olarak Akbeniz, Polka, Lady, tekten ya da Aksu veya Altunkoza gibi markalar gelir. Hem kalite hem de şıklık bakımından bu markalara göz atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için icgiyimozel.com

Kadın olmanın en güzel yönlerinden bir tanesi hiç şüphe yok ki giyinme konusu. Günümüzde her kadın giyinmek konusunda doğası gereği çok ciddi anlamda zaman ve para harcıyor. Amaç en güzel olabilmek. Üstelik bu durum gece yatarken de geçerli. Kadınlar yatağa girerken de sevdikleri olsun ya da olmasın güzel ve şık olmak istiyor.

Bazı kadınlar güzel ve şık olmanın yanı sıra rahatlıklarında da ödün vermek istemiyorlar ki bu kadınların imdadına kapri takım bayan pijama ürünleri yetişiyor.

Bu ürünler adından da anlaşılacağı üzere üst kısmı nasıl olursa alt kısmı kapri formunda üretilen pantolonlardan oluyor. Kaprinin boyu da uzun kısa olabiliyor. Üstte ise insanların aklına gelebilecek her türlü seçenek çıkıyor. Kısa kollu, uzun kollu, kolsuz, askılı, askısız, 0 yaka, V yaka, atlet gibi.

Kapri takım bayan pijama kimi markalar tarafından üçlü takım halinde de piyasaya sunulabiliyor. Renk skalası oldukça geniş. Her yaşa, her zevke hitap eden bir renk bulmak kolayca mümkün. Bunun yanında ayrıca karşımıza değişik yaş gruplarına ve zevklerine hitap eden desenler çıkıyor ve ağırlıklı olarak karşımıza sezonun o yıl ki gözde desenleri çıkıyor ama elbette klasikleşen desenler, tek renk olanlar, çizgili olan, altı düz üstü desenli ya da tam tersi olanlar da yok değil.

Bedenler klasik kadın bedenleri. Fiyatlar ise ürünün modeline, kullanılan malzemeye, modeline ve markasına bağlı olarak değişiyor.