Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Tayt Pijama Takımları modelleri

, 8 ürün bulduk!

Tayt Pijama Takımları

Taytlar, bayanların vazgeçilmez alt giyim ürünleridir. Hem rahat, hem şık olan bu parçalar klasik giyim tarzından spor giyime, günlük hayattan iş hayatına kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Bu kadar geniş kullanım alanı olan taytları, uyku giyim ürünleri arasında da görmekteyiz. Rahat bir gece uykusu çekmek isteyen bayanlar için farklı modellerde tayt pijama takımları pek çok markanın ürün kategorisinde yerini almış durumda.

Taytlı pijama takımı çeşitleri ikili kombinler şeklindedir. Bacakları tam saran taytların üzerine hafif bol ve çok az uzun kazak, sweatshirt, bluz ya da askılı kombinleri şeklinde tasarlanırlar. Yazlık takımlarda tayt boyutu ayak bileğinin biraz üzerinde olabilirken, kışlık takımlarda tam ayak bileği üzerindedir. Takımlarda alt ve üst giyim parçaları aynı desen ve renkte olabileceği gibi tamamen farklı, hatta zıt renklerde de olabilir.

Taytlı pijama takımları ev içinde de rahat bir giyim tarzı olarak kullanılabilir. Genel olarak taytlı pijama takımlarında desen olarak sevimli figürler, hayvanlar ve çizgi film kahramanlarına yer verilir. Kimi takımda sadece üst parçada yer verilen bu desenler, kimi takımlarda hem alt, hem üst parçada olabilir.

Desen ve renk seçenekleri ile farklı markaların ürünlerine bünyesinde yer veren icgiyimozel.com online satış sitemizde, taytlı pijama takımı modelleri de geniş yer kaplamış durumda. Siz de bu rahat ürünlerden satın almak için online alışveriş imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.