Tayt Takımlar

, 18 model bulduk!

Tayt Takımlar

Tayt takımlar bayanların rahat ve şık olmasını sağlar. Hem evde giymek için hem de dışarı çıkarken giymek için özel tasarımlı tayt takımları, kaliteli markaların ürün kategorilerinde yerlerini alıyor. Her yaştan bayanın hoşuna gidecek, en özel ve en renkli tayt takımlarını İç Giyim Özel internet sitesinde bulabilirsiniz.

Yeni bir tayt takımı satın almadan önce ürünün hangi mevsime özel tasarım olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Bazı takımlar hem yaz hem kış günlerinde kullanım için idealken, bazıları kumaş ve desenleri bakımından sadece yaz aylarında ya da sadece kış günlerinde giyilmek için idealdir. Takımların kumaş özellikleri ve temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler etiket üzerinde ya da paket üzerindeki açıklama kısmında yer alıyor. Hem satın alma aşamasında seçim yaparken hem de kullanırken temizlik sırasında etiket bilgilerinden yararlanılması gerekir. Satın aldığınız tayt takımlarını uzun süre kullanmak için etiket üzerinde yazan su ısısında ve uygun deterjanlar ile yıkamanız gerekir. Bu detaylara dikkat ettiğinizde ürününüzü uzun seneler solma ve aşınma olmadan kullanabilirsiniz.

Tayt-tunik takımlarında alt ve üst parçalar aynı renkte olabileceği gibi farklı renklerde de olabilir. İki farklı renkten oluşan takımlarda zıt renk uyumundan faydalanılarak modern bir görüntü elde edilebilir. Dantel kenarlı, asimetrik kesimli, V yaka tunikli tayt takımlarından zevkinize ve tarzınıza uygun modelleri, online alışveriş imkanı ile sitemizden satın alabilirsiniz.