Tayt Takımlar

, 24 model bulduk!

Tayt Takımları ve Fiyatları

Tayt takımlar günlük yaşam için doğrudan bir kombin oluşturması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Hem sportif hem de şık bir görünüm elde etmeyi amaçlayan her kadın, mutlaka bir tayt takımı sahibi olmalıdır.

Tayt takımları çeşitli desenlere ve farklı renklere sahip olarak üretilir. Bu nedenle her yaştan kadının kendi zevkine uygun bir tayt takımı bulması oldukça kolaydır. Kendi zevkinize uyacak tayt takımını İç Giyim Özel adresinde bulabilirsiniz.

Tayt takımları puantiyeli, düğmeli, transparan, fileli ya da dantelli olabilir. Genel olarak bir tayt takımı bir alt ve üst giyim ürününden oluşur. Bu nedenle de hem tayt hem de üstüne giyilen bluz birbiri ile uyum içinde olmalıdır.

Dışarı çıkarken şık görünecek ama rahat hissettirecek bir kıyafet arayışı içinde olan kadınlar için tayt takımları adeta bir kurtarıcıdır. Özellikle puantiyeli ve fileli tayt takımları oldukça şık bir görünüm elde etmeye olanak verir.

Spor Tayt Takımı

Spor tayt takımı genel olarak şıklıktan önce rahatlığın ön plana alınması ile üretilir. Çünkü spor tayt takımları, spor yaparken giyildiği için kişinin rahat etmesi çok daha önemlidir. Spor tayt takımlarında genel olarak taytın renk ve deseni ile uyumlu bir üst de bulunur.

Bu üst giyim ürünü kısa ya da uzun olabilir. Bu nedenle kişinin kendi rahatlığına göre bir spor tayt takımı alması mümkündür. Spor yaparken esneklik ve hareket özgürlüğü sunan spor tayt takımları, rahat oluşları nedeni ile kadınların severek giydiği ürünlerden biridir.

Yoga Tayt Takımı

Yoga tayt takımı yoga yapmaya elverişli bir kumaştan üretilmelidir. Çünkü kişi yoga yaparken vücut sıcaklığı arttığı için terleme ortaya çıkmakta, bu da kişiyi rahatsız hissettirmektedir. Bu nedenle yoga taytının gözenekli bir yapıya sahip olması için iyi bir kumaştan üretilmesi gerekir.

Yoga tayt takımı da tıpkı spor tayt takımı gibi esnek bir kumaştan üretilir. Bu sebeple giyen kişinin son derece rahat bir şekilde hareket etmesine imkan sağlar. Yoga tayt takımları genel olarak düz kumaşlardan üretilir.

Yoga tayt takımları düz kumaştan üretilse de tayt takımının farklı desenleri olabilir. Ayrıca birden fazla rengin bir arada kullanıldığı ve oldukça şık görülen yoga tayt takımları da vardır. Özellikle yoga yapmak için arkadaşlarınız ile buluşuyorsanız desenli yoga tayt takımları size aynı zamanda şık bir görünüm de katacaktır.

Pilates Tayt Takımı

Pilates tayt takımı da diğer tayt modellerinde olduğu gibi rahatlığı amaçlamaktadır. Pilates yaparken kullanılan pilates topu gibi ürünler, giyilen pilates taytının esnek bir yapıya sahip olmasını zorunlu kılmaktadır.

Bu nedenle pilates taytları hava alan pamuklu kumaşlardan ve genel olarak daha ince kumaşlardan üretilir. Bu sayede hem kişinin vücudunun hava almasını sağlar, hem de ince kumaş sayesinde daha esnek hale gelir.

Tayt takımlar bayanların rahat ve şık olmasını sağlar. Hem evde giymek için hem de dışarı çıkarken giymek için özel tasarımlı tayt takımları, kaliteli markaların ürün kategorilerinde yerlerini alıyor. Her yaştan bayanın hoşuna gidecek, en özel ve en renkli tayt takımlarını İç Giyim Özel internet sitesinde bulabilirsiniz.

Yeni bir tayt takımı satın almadan önce ürünün hangi mevsime özel tasarım olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Bazı takımlar hem yaz hem kış günlerinde kullanım için idealken, bazıları kumaş ve desenleri bakımından sadece yaz aylarında ya da sadece kış günlerinde giyilmek için idealdir. Takımların kumaş özellikleri ve temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler etiket üzerinde ya da paket üzerindeki açıklama kısmında yer alıyor. Hem satın alma aşamasında seçim yaparken hem de kullanırken temizlik sırasında etiket bilgilerinden yararlanılması gerekir. Satın aldığınız tayt takımlarını uzun süre kullanmak için etiket üzerinde yazan su ısısında ve uygun deterjanlar ile yıkamanız gerekir. Bu detaylara dikkat ettiğinizde ürününüzü uzun seneler solma ve aşınma olmadan kullanabilirsiniz.

Tayt-tunik takımlarında alt ve üst parçalar aynı renkte olabileceği gibi farklı renklerde de olabilir. İki farklı renkten oluşan takımlarda zıt renk uyumundan faydalanılarak modern bir görüntü elde edilebilir. Dantel kenarlı, asimetrik kesimli, V yaka tunikli tayt takımlarından zevkinize ve tarzınıza uygun modelleri, online alışveriş imkanı ile sitemizden satın alabilirsiniz.