Tunik

, 21 ürün bulduk!

Tunik

Giyim olayı kendi içinde bir sanat. Kişinin kendi yaşam duruş noktası itibarıyla farklı tarzda giyim zevkleri olabiliyor ve bu her durum için geçerli.

Örneğin insanların hiçbir yaşta iki kardeş bile olsa uyurken giydikleri giysiler birbirine benzemiyor. Kimileri gecelik, kimileri pijama, kimileri ise tunik tercih ediyor. Tunikler bazen tek başına, bazen ise eşofman, tayt, pijama altı ile giyilebiliyor.

Tek başına yaz aylarında evde plaj kenarında rahatlıkla giyilebilecek olan şıklıkta günlük kullanıma uygun ürünler de karşımıza ünlü markaların özel tasarımlarında karşımıza çıkıyor.

Böylesi bir ürünü kullanmanın en önemli özelliği ise kişinin kendi kalçasını kapatması ve böylece belinin açılmasını önlemesi. Bu da kişinin rahat uyumasını sağlıyor.

S, M, L, XL, XXL ağırlıklı olarak kullanılan bedenlerdir. Renk skalasında tüm renklerin tunik isimli ürünlerde bulunduğu söylemek yeterlidir.

Düz, desenli, kısa kollu, uzun kollu, kolsuz, altı ve üstü farklı renkte olan, çizgili, çiçekli, dantelli sezonun gözdesi olan puanlı olan birçok model ve çeşidin olduğunu söylemeye bile gerek yok. Kullananlar son derece iyi biliyor.

Kullanılan malzemeler açısından baktığımızda polyamid ve elastan en çok kullanılan malzemeler olmakla beraber değişik markalar da değişik başka malzemeler de karşımıza çıkmıyor değil.

Fiyatlar ise ürünün markasına, modeline, kullanılan malzemeye göre değişiyor ama her bütçeye uygun fiyatlarda tunikler bulunabiliyor.