Babydoll

, 41 ürün bulduk!

Babydoll

Genç ve kendini genç hisseden bayanlar için özel tasarım geceliklerdir babydoll gecelikler... Her zaman kullanılabilen özel tasarım bu gecelikler, fantezi iç giyim takımları ile birlikte de çok şık kombinler oluşturup kullanılabilir. Saf bir güzelliği simgelediği için çeyizlik olarak da tercih edilir ve çoğu genç kızın çeyizinde farklı renklerde yer alırlar.

Babydoll gecelikler farklı modelleri olan ürünlerdir. Genel olarak fırfırlı, dantel işlemeli ya da transparan detayları olan geceliklerdir. Geniş renk seçenekleri vardır. Ancak en fazla kırmızı, beyaz ve siyah renkleri tercih edilir. Model seçiminde kullanıcının kendi vücut ölçülerine ve yapısına göre seçim yapması gerekir. Babydoll geceliklerin en fazla tercih edilen modelleri, göğüs bölgesi tam oturan, diz üstüne kadar hafif genişleyerek uzayan modelleridir. En fazla kullanılan detay ise fırfır detaylarıdır. Fazla kilolarından şikayetçi bayanlar özel fırfır detayı bulunan babydoll gecelikleri kullanarak bu kusurlarını kapatabilirler.

Babydoll geceliklerin dışında iki parçalı şortlu babydoll takımları da vardır. Bu takımlar da geceliklerde olduğu gibi özel tasarımlı olup gençlik ve canlılığı simgeleyen detaylara sahiptir. Son dönemlerde bayanların çok severek kullandıkları bu gece kıyafetlerini pek çok marka da ürün kategorisi arasına almıştır.

En güzel babydoll gecelik ve takımlarını marka, renk, desen ve model seçenekleri ile icgiyimozel.com'da bulabilir, karlı ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bayanlar tarafından en sevilen, kaliteli markaların trend ürünlerini online alışveriş imkanı ile hemen satın alabilir, yepyeni ürünlere zahmetsizce sahip olabilirsiniz.