Fantazi Mayokini

, 98 model bulduk!

    Fantazi Mayokini

    Fantazi mayokini modelleri son derece seksi iç giyim ürünleridir. Kadınların severek kullandığı bu iç giyim ürünleri, özel geceler için idealdir. Klasik renklerin yanında farklı renkleri de bulunan fantazi mayokiniler, model olarak da farklı alternatiflerde karşımıza çıkıyor. Siz de bu özel giyim ürünlerinden satın alıp kullanmak istiyorsanız, sitemizde yer alan modellere göz atabilirsiniz.

    Mayokini denilince akla denizde giyilen mayo ve bikini arası modelleri olan deniz kıyafetleri gelse de fantazi mayokiniler daha farklıdır. Fantazi mayokini modelleri deniz giyim ürünü değil özel iç giyim ürünüdür. Bu nedenle dış ortamlarda giyilmez, tamamen kişinin kendi özel dünyasına ait parçalardır. Genel olarak yapıları benzer şekildedir. Göğüs kısmı normal bir sütyen gibi olan bu iç giyim ürünlerinde göbek bölümünde kalınlığı değişen şeritler vardır. Bu şeritler genelde mayokininin külot bölgesini oluşturarak devam eder. Yan bağ olarak hiç bir parçası olmayan mayokiniler son derece seksi ve çekici bir görüntü oluşturur.

    Fantazi mayokinler, seksi ve çekiciliklerinin yanında rahat iç giyim ürünleridir. Bu nedenle fazla tercih edilip kullanılırlar. Hemen hemen her iç giyim markasının bayan fantazi mayokini kategorisi ve bu kategorisinde farklı ürünleri vardır. Tek parça olan bu iç giyim ürünlerinde genel de tek renk kullanılır. Ancak zaman zaman özel modellerde modelin gelişine göre iki farklı renk de yer alabilir. Severek kullanacağınız kaliteli fantazi mayokini modellerini icgiyimozel.com 'dan avantajlı fiyatlar ile satın alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.