Fantazi Body

, 200 model bulduk!

  Fantazi Body

  Body kadın giyiminin en özel ürünlerinden bir tanesi ve alt kısmından da kapatıldığı için çok rahat kullanılabilen ürünler ve her yaştan her zevkten kadınlar bu ürünleri kullanıyor.

  Böylesi kullanımı olan bir ürünün de elbette kendi içinde alt başlıkları bulunuyor ve bunlardan bir tanesi de fantazi body. Adından da anlaşılacağı üzere bu ürün günlük kullanım için değil çok özel geceler için özel olarak dizayn edilen ürünler. Burada yer alan ürünler ise kişilerin yaşayacağı gecelerin çok daha kışkırtıcı ve özel olacağı ise kesin. O yüzden her kadının böyle bir ürünü mutlaka olmalı.

  Fantazi body modellerinden bazıları şunlardır: Ağzı açık, file tulum, taşlı, özel tasarım, göğüs ve özel bölgesi açık olan, jartiyerli, V kesim, dantelli, derili, dekolteli, mini formda olan, üstsüz, deri file olanlar, pul baskılılar, zincirliler, kuş gözlüler, alt kısmı saçak saçak olanlar, kelebek desenli leopar desenli, kalpli, altı açık olanlar, çiçek motifliler, pencereli olanlar, fermuarlılar, büzgülü olanlar ve string biçiminde olanlar en sık olarak karşımıza çıkan ürünler.

  Yine bu ürünlerde kullanılan temel malzemeler de dantel, deri, tül, viskon olarak ifade edilebilir.

  S,M,L,XL gibi ana bedenler dışında standart, XS; XXL gibi bedenlere kimi markaların çok özel tasarımlarında bu tarz bodylerde karşımıza çıkmıyor değil.

  Fiyatlar ise üründe kullanılan malzemeye, tasarıma, markasına göre farklılıklar taşımaktadır.