Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-839

Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-839
Sistina 2019 Koleksiyon: Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-839

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


%92 Dantel Polyamit %8 Likra


Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Sistina markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-839 model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Sistina markasına ait Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-839 ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

Standart (S-M-L) bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Sistina E-839 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Komple Fantezi Gece Kıyafeti Sistina E-839 ürünü faturada "Sistina E-839" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.