Gelin İç Giyim

, 19 ürün bulduk!

Gelin İç Giyim

Bir dönemlerin o meşhur reklamından da esinlenerek her genç kızın rüyası bir gün gelin olmak değil midir?

Hal böyle olunca evlenme döneminde gelinlerin giyimi de başlı başına bir önem kazanır ve gelin giyiminde gelinlik kadar gelin iç giyim de son derece önem arz eder. Zira gelinler için hazırlanan iç giyim ürünleri günlük iç giyim ürünlerinden biraz daha farklıdır. Ağırlıklı olarak kullanılan malzeme dantel, saten ve gipür gibi malzemelerdir ve bu kumaşlar gelinin masumiyetini ve dişiliğini öne çıkarmaya katkı sağlar. Gelinler için hazırlanan ürünlere çok daha o evliliğin ilk gecesi için verilen emek çok daha fazladır ve ürünlerden de bu hemen anlaşılır.

Bugün bu kategoride satılan ürünlere baktığımızda fantezi özel takımlar, jartiyerler, jartiyer takımları, bustiyer takımları, özel tasarım sutyenler, özel gelin atlet külotu, özel tasarım gecelikler, jartiyer çorapları öne çıkan ürünlerdir.

Ağırlıklı olarak bu ürünler beyazdan yapılmakla beraber kimi markaların daha başka renkte de ürünlerine denk gelinebilmektedir.

Beden olarak ise ana bedenler yani S,M,L dışında daha küçük bedenli kadınlar için XS ve daha iri yapıda olan kadınlar ise XL; XXL gibi bedenler de bazı markalarda karşımıza çıkmaktadır.

Fiyatlara baktığımızda ise ürünün türüne, modeline, özelliğine, kullanılan malzemeye ve üretici firmanın fiyat politikasına göre gelin iç giyim ürünlerinde değişiklikler göstermektedir.