Çeyiz Terliği

Çeyiz denilince akla, beyaz renk, dantel ve tüller gelir... Çeyizlik olan ev tekstili ürünlerinde ve gelinin kendisine ait özel ürünlerinde yaygın şekilde bu detaylara yer verilir. Evliliğin ilk günlerinde kullanılmak için özel olarak tasarlanan çeyiz terlikleri de benzer detaylar ile tasarlanmaktadır.

Çeyiz alışverişlerinin unutulmaması gereken parçalarından birisi olan çeyiz terliği ya da çeyiz ayakkabısı, model ve renk seçenekleri fazla olan ürünlerdir. Yüksek ve ince topuklu açık ayakkabılar, düz taban babet ayakkabılar, sivri burunlu hafif topuklu terlikler çeyizlik modeller arasında en fazla tercih edilenleridir. Düğün hazırlığında olan genç bayanlar için gelin ayakkabısından sonra en önemli ayak ürünleri olan çeyiz terlikleri, ayakkabı ve giyim firmalarının da son derece ilgisini çeken ürünlerdir.

Çeyiz terliği modeli seçiminde zorlanan gelin adayları bir kaç adet bu ürünlerden satın alabilir. Normal terlik ve ayakkabılara göre daha süslü olan bu ürünleri, normal günde kullanabilir ya da özel gecelerde abiyelerin altına giyilebilir. Çeyiz terlikleri genel olarak beyaz ve tonlarındadır. Tüy, tül, dantel detayı ya da inci boncuk işlemeleri ile süslenebilir.

Büyük bir heyecan ve özenle yapılan düğün alışverişlerinde eksik kalan son parçalarınızı tamamlamak için icgiyimozel.com online alışveriş sitesinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli markaların farklı desen ve renklerde çeyizlik terlik ve ayakkabı modellerini sitemizden inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri kendi ayak numaranıza göre hemen sipariş edebilirsiniz.