Çeyiz Terliği Yüksek Feta - G&c Collection 170

Çeyiz Terliği Yüksek Feta - G&c Collection 170
G & C Collection 2019 Koleksiyon: Çeyiz Terliği Yüksek Feta - G&c Collection 170

Gelin çeyizi hazırlanırken birçok giysi ve aksesuar tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar arasında en çok dikkat çekeni Çeyiz Terliği ıdır. Çünkü özellikle Çeyiz Terliği lar gelin setleri ile tam uyumlu olmakta, sahip olduğu topuk sebebiyle ayrıca bir çekicilik kazanmaktadır. Bu tür Çeyiz Terliği ları hafif erotizm kazanmak için tercih edilmektedir.


Orijinal ürün olup, çeyizlik kutusunda gönderilmektedir. Yüksek Feta Çeyiz Terliği- G&C Collection.


G & C Collection markası özellikle Çeyiz Terliği ı üretiminde bayanların övgü ve beğenisini kazanmış bir markadır. Bu sebeple G & C Collection markasının ürettiği Çeyiz Terliği Yüksek Feta - G&c Collection 170 modeli de ayrıca kendine özgü bir tasarım ve işçiliğe sahiptir. G & C Collection markasına ait Çeyiz Terliği Yüksek Feta - G&c Collection 170 modeli Çeyiz Terliği larını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Siyah, Ekru, Bej, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Çeyiz Terliği Yüksek Feta - G&c Collection 170 için, 36, 37, 38, 39, 40 bedenleri bulunmaktadır.

G & C Collection GC 170 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çeyiz Terliği Yüksek Feta - G&c Collection 170 ürünü faturada "G & C Collection GC 170" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.