Saten Takımlar

, 186 ürün bulduk!

    Saten Takımlar

    Kadınların şık ve seksi seçimleridir saten takımlar... Kumaş olarak son derece kullanışlı olan bu takımlar, geniş model ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Modası hiç bir zaman geçmeyen saten gecelik ve pijama takımları ile geceleri, sabahlıklar ileyse günün ilk saatlerinde güzeliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

    Saten gecelik ve uyku takımları parlak görünümleri ile en basit modellerde bile çok şık bir görüntü oluşturur. Hemen hemen her renk tonunda aynı etkiyi gösterir. En fazla siyah, beyaz, krem, pembe ve sarı renkli saten takımlar göze çarpsa da çok farklı renk tonlarında da ürünler tasarlanır. Yumuşak bir kumaş türü olan saten en hassas tenlerde bile sorun oluşturmadan kullanılabiliyor. Yıkama talimatlarına uygun şekilde temizliğinde uzun süre özelliğini koruyarak kullanılabilir.

    Saten pijama takımı ve sabahlıklar da bayanlar tarafından çok ilgi gören uyku giyim ürünleridir. Kışın sımsıcak uykular, yazın terlemeden ve deliksiz uyku ile geçirilen geceler için tercih edilebilirler. Kendini özel hissetmek isteyen her bayanın mutlaka giysi dolabında olması gereken bu takımlar, sevilen markaların ürün kataloglarında da geniş yer kaplıyor.

    Beden ölçülerinize uygun, renk ve model seçenekleri ile saten takımları, icgiyimozel.com 'da bulabilirsiniz. Çeyizlik olarak da son derece uygun olan bu takımları senelerce ilk günkü heves ile kullanabilir, her zaman kendinizi özel hissedebilirsiniz. İsterseniz bu hoş takımları sevdiklerinize armağan edebilir, onların da saten şıklığı ile tanışmasını sağlayabilirsiniz.