90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pijama Takım Nurteks 5909

Pijama Takım Nurteks 5909
Nurteks 2018 Koleksiyonu: Pijama Takım Nurteks 5909

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Saten Takımlar dir. Çünkü bu Saten Takımlar günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Saten Takımlar en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Saten Takımlar arasında Nurteks markasının ürettiği Pijama Takım Nurteks 5909 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Nurteks markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Siyah, Ekru, Bordo, Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Pijama Takım Nurteks 5909 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Nurteks 5909 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pijama Takım Nurteks 5909 ürünü faturada "Nurteks 5909" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Nurteks Gelin & Çeyiz

180.72 TL   %33
120,81 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün