Gecelik Takımları

, 212 model bulduk!

    Gecelik Takımları

    Gecelik takımları tek bir üründe iki farklı ürünü birleştiren takımlardır. Yaz-kış her mevsim kullanılabilen bu takımlar, günlük ya da sadece özel geceler için özel tasarım olabilir. İhtiyaca göre model seçeneğine sahip olan gecelik takımları, her beden ölçüsünde üretilip müşterilerin beğenisine sunuluyor.

    Yeni bir gecelik takımı satın alırken takımın kumaş özelliklerine mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Bazı kumaş türleri sadece yazın ya da sadece kışın kullanım için uygundur. Bu tür kumaşlar ile hazırlanan gecelik takımlarının mevsime göre modelinin de uygun olması gerekir. Renk seçiminde kişinin kendi zevki, partnerinin istekleri ve ten rengi ile uyumu göz önüne alınabilir.

    Gece takımı normal bir gecelik modelinin göğüs kısmına sütyen monte edilmiş gibi tasarıma sahip özel bir üründür. Bu nedenle satın alırken ölçü olarak geceliklerde geçerli olan S, M, L gibi beden ölçüleri yerine sütyen takımlarında geçerli olan 75, 80, 85 gibi göğüs ölçülerine ihtiyaç vardır. Gecelik takımı satın alırken normal sütyen ölçüsünde beden seçimi yapılabilir ya da bir beden büyük takımlar tercih edilebilir.

    Normal geceliklere göre vücudu daha şekilli ve daha kadınsı gösteren gecelik takımları, icgiyimozel.com adresinde marka, model ve renk seçenekleri ile mevcuttur. Genelde tek renk olarak tasarlanan bu ürünlerde dantel işlemeler ve transparan detaylara da sıkça yer verilmiş durumda. Siz de yepyeni bir gece takımına sahip olmak için ürünlerimize göz atabilir, yakında inceleme yaparak beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.