Büyük Beden Gecelik

, 51 model bulduk!

Büyük Beden Gecelik

Evet, günümüz şartlarında sosyal medyanın da dayatmasına paralel olarak herkes mankenler gibi ince narin nazenin olmak istiyor ama bu kimi zaman mümkün olamıyor ve bazı insanlar daha kilolu olabiliyor.

Gecelik ise sağlıklı ve kaliteli bir uyku için kadınların en çok tercih ettiği uyuma giysisi lakin kişi eğer kilolu ise ortaya kimi sorunlar çıkabiliyor.

Büyük beden gecelik ise işte böylesi yapısı olan kadınlar için tüm mevsimlerde ve tüm yaşlarda kiloları ne olursa olsun kullanılabilecek olan gecelik türü. Ayrıca bu tip ürünleri modellerine göre hamileler ve yeni doğum yapan annelerin de kullanabileceğini anımsatmak gerekiyor.

Büyük beden gecelik modellerine baktığımızda karşımıza çıkan temel modeller şunlar: Bunlardan bazıları şunlardır: Mini olanlar, uzun olanlar, ip askılı olanlar, fantezi tarzda yapılanlar, kolsuz olanlar, uzun kollular, kısa kollular. Göğüs kısmı robalı olanlar en sık karşımıza çıkanlar. Bu modeller düz ya da desenli olabiliyor. Ama elbette başka modeller de bulmak mümkün.

Renkler için söylenebilecek tek şey doğada olan tüm renklerin bu ürünlerde karşımıza çıktığıdır. Her zevke, her beğeniye uygun değişik markaların çok değişik renkleri karşımıza çıkar.

Beden olarak ise büyük beden grubunda olan bu ürünlerde 42, 44, 46, 48 bedenleri rahatlıkla bulunabiliyor.

Fiyatlar da diğer ürünlerde olduğu gibi ürünün markasına, modeline, özelliğine göre değişiyor.