Tül Gecelik

, 63 ürün bulduk!

Tül Gecelik

Kadın olmanın doğasında beğenilme güdüsü var ve yine bazı kadınlar kendilerini daha iddialı olarak ifade ediyorlar ve bunu da giymiş oldukları giysiler ile net bir biçimde ortaya koyuyorlar.

Gerek iç giyim de gerek ise dış giyimde öyle giysiler giyiyorlar ki insan vay be demekten bazen kendini alamıyor aslında.

Gecelik için de bu durum geçerli. En iddialı kadınlar içindoğru tercih tül gecelik olarak söylenebilir zira bu ürün tam da böylesi kadınlığının çok daha farkında olanlar için üretilen gecelik türüdür.

Modellere baktığımızda da karşımıza tül gecelik olarak resmen kışkırtıcı, baştan çıkarıcı çok özel ürünler çıkar. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse, fantezi modeller, tek parça olanlar, iki parça olanlar, ip askılı olanlar, kuşaklı olanlar, şifon detaylılar, dantelliler ilk anda söylenebilecek olan modeller.

Bu ürünlerde tek renk olarak karşımıza çıkan ürünler olduğu gibi iki renk olanları da tül gecelik modellerinde görmek mümkün. Kullanılan renkler ile aşkın ve tutkunun rengi kırmızıya burada sıkça denk geliyoruz ama bunun yanında siyah, beyaz, sarı, turuncu gibi renkler de bu ürünlerde karşımıza çıkmıyor değil.

S,M, L, XL gibi ana bedenler olduğu gibi daha zayıf ve daha kilolu olan insanlar için de değişik bedenler değişik markalarda karşımıza çıkıyor. Fiyatlar da diğer ürünlerde olduğu gibi ürünün markasına, modeline, özelliğine göre değişiyor.