Saten Gecelik

, 182 model bulduk!

  Saten Gecelik

  Kadın olmak dünyanın en güzel olgusudur aslında. Kadın giyiminde gerek iç giyimde gerek ise dış giyimde karşımıza birçok alternatif çıkar.

  Üstelik yaşı başı kadınların kaç olursa olsun her yaşta kılık kıyafetlerine özen gösterirler. İç giyim deyince de değişik pek çok ürün vardır.

  Bugün kadın giyimi deyince iç giyim adeta dış giyim ile yarışır hale gelmiştir. İç giyimde en özel ürünlerin başında ise gecelik gelir.

  Yine kimi kadınlar ister yalnız yaşasın ister bir sevgilisi, eşi olsun, yatağa girerken göz alıcı olmak ister ki saten gecelik tam da bu kadınlar için üretilen ürünlerdir.

  Dahası saten, ipek gibi bir malzemeden yapıldıklarından bu geceliklerin modeli ne olursa seksi olmamak mümkün değildir. İnsanın içindeki kadını çıkarmaya yardımcı olan saten gecelik kişiyi bambaşka bir havaya da sokabilir.

  Modellere baktığımızda oldukça çarpıcı baştan çıkarıcı modeller olduğu gibi kadını daha masum gösterecek ürünler de farklı markalarda karşımıza çıkmaktadır. Şortlu olanlar, dantel detaylılar, yırtmaçlılar, aşırı kısa olanlar, tek omuzlular, dantel detay olanlar, sırtı tamamen açıkta bırakanlar ilk anda söylenebilecek olan modeller.

  Renk skalası da oldukça geniş ve adeta yok yok. Kırmızı gibi aşkın ve tutkunun rengi dışında siyah, beyaz, pembe de en çok karşılaştığımız renkler.

  Tüm ana bedenler elbette mevcut. Fiyatlar da diğer ürünlerde olduğu gibi ürünün markasına, modeline, özelliğine göre değişiyor.