Miorre Gecelik Bayan 2 Li Takım 18399

Miorre Gecelik Bayan 2 Li Takım 18399
Miorre 2019 Koleksiyon: Miorre Gecelik Bayan 2 Li Takım 18399

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


%100 PolyesterSabahlığında bulunan taşlı klipsi ile birlikte ince detaylarla tamamlanmış leopar desenli bu gecelik ta kımı 2 parçadan oluşmaktadır.


Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Gecelik Bayan 2 Li Takım 18399 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Gecelik Bayan 2 Li Takım 18399 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Leopar renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018399 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Gecelik Bayan 2 Li Takım 18399 ürünü faturada "Miorre 001-018399" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.