Gecelik Sabahlık Takımları modelleri

, 134 ürün bulduk!
545,86 TL
%10 İndirim
491,27 TL
OUTLET Seçenekler
1.336,88 TL
OUTLET Seçenekler
 • +1
1.017,83 TL
891,66 TL
%10 İndirim
802,49 TL
1.164,66 TL
%10 İndirim
1.048,19 TL

  Gecelik Sabahlık Takımları Modelleri ve Fiyatları

  Gecelik sabahlık takımları genel olarak çok farklı seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Sitemizde bu konu ile ilgili olarak oldukça farklı kesimde gecelik sabahlık modellerine ve çok farklı tasarımlara ulaşmanız mümkün. Ayrıca tüm vücut tiplerine uygun ve aynı zamanda da kumaş olarak da farklılık gösteren bir takım gecelik sabahlık çeşitleri de göreceksiniz.

  Hem fantezi hem de günlük giyim olarak gecelik ve sabahlık tercihi yapmak için evde son derece rahat olabileceğiniz marka ve modeller icgiyimozel.com adlı internet sitesi adresimizde yer alıyor. Fakat bu kadar çeşit ve markanın söz konusu olması da bu konu ile ilgili olarak bir takım kafa karışıklıklarına sebep olabilir. Bu sebepten dolayı da gecelik ve sabahlık tercihi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizin için son derece önemli bilgiler içeren bir içerik hazırladık. O halde haydi, hep birlikte bu konuyu ele alalım ve ihtiyacınız olan hem de zevkinize en uygun olan gecelik ve sabahlık modelleri hakkında konuşmaya başlayalım.

  Gecelik Sabahlık Takımı Nasıl Seçilir?

  Gecelik sabahlık takımı nasıl seçilir diyorsanız en doğru yerdesiniz diyebiliriz. Çünkü şimdi sizlere bu işin en gizemli sırlarını vereceğiz. Öncelikle daha fantezi modellerde bir gecelik sabahlık arayışı içinde olanlara seslenerek, renk tercihinin bu noktada ne kadar büyük bir önem taşıdığını hatırlatmak isteriz. Özel olarak fantezi gecelik sabahlık takımı modelleri belirli renklerdedir. Ama sizin teninize hangi renkler uyuyor işte tam da bu aşamada bir takım püf noktaları çok önemli. Esmer tenli hanımlara daha çok beyaz ya da bordo renkler giderken beyaz renkli hanımlar için bu tercihi biraz daha farklı renklerden yana yapmak gerekebilir. Mesela lacivert ya da siyah son derece iyi bir tercih olacaktır. Bu konuda saten ve dantelden de oldukça büyük bir destek alacağınızı hatırlatmak isteriz.

  Gecelik sabahlık takımı çeşitleri tercihini daha spor modeller içerisinden yapacaksanız penye ya da daha kalın bir kumaş tercih edebilirsiniz. Ayrıca kısa şortlu takımlar ya da uzun etekli düz modeller de iyi bir tercih olabilir. Bir de tabii gecelik sabahlık takımı bedeni nasıl ölçülür konusu var. Bunu da göğüs, bel ve basen kalıplarınızı çıkartmak üzere mezura yardımıyla yapabilirsiniz.

  En İyi Gecelik Sabahlık Takımı Markaları

  En iyi gecelik sabahlık takımı markaları ile ilgili olarak icgiyimozel.com üzerinde yer alan; Dreams, Bone Club, Madame VIP, Akbeniz, Nilay ya da Sistina gibi markalardan model tercihinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Moongirl, Anıl ya da Asimod gibi bir takım farklı markalar da bu internet adresinde yer alıyor. Bu ürünlerin her biri için ortak bir özellikten söz edecek olursak o da her zaman için kalite ve güzelliği bir arada tutmalarıdır.

  Günün her saatinde şık ve bakımlı olmayı seven bayanlar için gecelik ve sabahlık takımları da önemli giyim ürünleri arasındadır. Sabahın erken saatlerinde yataktan kalkar kalkmaz kahvaltı hazırlamaya başlayan bayanlar, bu arada şıklıklarını hoş modelli sabahlıklar ile sağlayabilir. Takım olarak tasarlanan bazı gecelik ve sabahlıklar, birlikte çok hoş kombinler oluşturup sabah güzelliğine güzellik katabilir.

  Gecelik-sabahlık takımları desen ve renk çeşitliliğinin yanında model çeşitliliğine de sahiptir. Farklı modellerin seçiminde bayanların kendi zevklerine ve partnerlerinin zevklerine uygun modelleri seçmesi gerekir. Bu özel ikili takımlarda en fazla dantelli, tüllü, güpürlü, yırtmaçlı modeller tercih edilir. Gecelik ile rahat edemeyen bayanlar içinse daha spor tarzda pijama-sabahlık takımları üretilmektedir. Bu takımların kullanımı daha rahat olmakla birlikte üretilen kumaş türleri de daha farklıdır. Bayanlar genel olarak kış aylarında pijamalı takımlar, yaz aylarında ise gecelikli takımlar kullanmayı tercih ediyor. Mevsime göre takımların seçiminde mutlaka kumaş özelliklerine dikkat edilmeli, yazın nem emen, kışın ise sıcak tutan kumaş türleri tercih edilmelidir.

  Uyku ve sabahlık takımları birlikte satılabildiği gibi ayrı ayrı satın alınarak da kombinlenebilir. Ayrı kombinlemelerde uyku takımı ile sabahlıkların kumaş özelliklerinin, kalınlıklarının ve tarzlarının birbirine uyması gerekir. Bu uyumu sağlarken zorlanacağınızı düşünüyorsanız, farklı renk, desen ve model seçenekleri ile icgiyimozel.com adresinden uyku-sabalık takımı ürünlerini satın alabilirsiniz. Marka ve ürün çeşitliliği ile dikkat çeken sitemizden karlı alışveriş yapmak için vakit kaybetmeden ürünlerin incelemesine başlayabilirsiniz.