Gecelik Sabahlık Takımları

, 137 model bulduk!

    Gecelik Sabahlık Takımları

    Günün her saatinde şık ve bakımlı olmayı seven bayanlar için gecelik ve sabahlık takımları da önemli giyim ürünleri arasındadır. Sabahın erken saatlerinde yataktan kalkar kalkmaz kahvaltı hazırlamaya başlayan bayanlar, bu arada şıklıklarını hoş modelli sabahlıklar ile sağlayabilir. Takım olarak tasarlanan bazı gecelik ve sabahlıklar, birlikte çok hoş kombinler oluşturup sabah güzelliğine güzellik katabilir.

    Gecelik-sabahlık takımları desen ve renk çeşitliliğinin yanında model çeşitliliğine de sahiptir. Farklı modellerin seçiminde bayanların kendi zevklerine ve partnerlerinin zevklerine uygun modelleri seçmesi gerekir. Bu özel ikili takımlarda en fazla dantelli, tüllü, güpürlü, yırtmaçlı modeller tercih edilir. Gecelik ile rahat edemeyen bayanlar içinse daha spor tarzda pijama-sabahlık takımları üretilmektedir. Bu takımların kullanımı daha rahat olmakla birlikte üretilen kumaş türleri de daha farklıdır. Bayanlar genel olarak kış aylarında pijamalı takımlar, yaz aylarında ise gecelikli takımlar kullanmayı tercih ediyor. Mevsime göre takımların seçiminde mutlaka kumaş özelliklerine dikkat edilmeli, yazın nem emen, kışın ise sıcak tutan kumaş türleri tercih edilmelidir.

    Uyku ve sabahlık takımları birlikte satılabildiği gibi ayrı ayrı satın alınarak da kombinlenebilir. Ayrı kombinlemelerde uyku takımı ile sabahlıkların kumaş özelliklerinin, kalınlıklarının ve tarzlarının birbirine uyması gerekir. Bu uyumu sağlarken zorlanacağınızı düşünüyorsanız, farklı renk, desen ve model seçenekleri ile icgiyimozel.com adresinden uyku-sabalık takımı ürünlerini satın alabilirsiniz. Marka ve ürün çeşitliliği ile dikkat çeken sitemizden karlı alışveriş yapmak için vakit kaybetmeden ürünlerin incelemesine başlayabilirsiniz.