Hamile Lohusa Pijama Takımları modelleri

, 64 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
1.430,21 TL
OUTLET Seçenekler
614,02 TL

  Hamile Lohusa Pijama Takımları

   Hamile lohusa pijama takımlara özellikle hamileler için kurtarıcı parçaları olmaktadır. Hamilelik kadınların özellikle hormonlarında değişiklik yaşadığı hem fiziki hem de psikolojik olarak farklılıklar yaşadığı bir dönem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda özellikle kadınların yaşamış olduğu fiziki değişiklikler sebebiyle kıyafetlerinde değişiklik olmak tadadır. Sadece dış giyim değil aynı zamanda iç giyimle alakalı da farklı kıyafetler tercih etmektedirler.

   Özellikle anne adayı karın bölgesinin genişlemesinden kaynaklı olarak karım panel ürünler tercih etmektedirler. Bu anne adayının hem rahat etmesi açısından oldukça önemlidir. Hem de bebeğin de rahat etmesi açısından oldukça önemlidir. Hamilelik sürecinde özellikle hani kendini rahat hissetmez psikolojik olarak da daha güçlü olmasına fayda sağlamaktadır.

  Hamile Lohusa Pijama Takımın Modelleri

  Hamile lohusa pijama takımı modelleri özellikle karın panelinin geniş olduğu modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Anne adayının rahat etmesi için dizayn edilmiş olan bu ürünler hamilelik öncesinde ve doğumdan sonra lohusalık döneminde de rahatlıkla kullanılabilir. Hamile ve lohusa pijamaları ile alakalı baktığımız zaman genellikle soft renkler tercih edilmektedir. Koyu ve canlı renkler yerine beyaz krem pembe ve açık mavi renkleri çok fazla tercih edilmektedir.

   Hamile lohusa pijama takım çeşitlerine baktığımız zaman ağırlıklı olarak bebeğin emzirilmesi de yardımcı olacak ürünler üretilmektedir. Anne adayı bebeğini emzirirken rahat hareket etmek için göğüs panelinin açıldığı bölümler kişiyi daha fazla rahatlatmaktadır.

   Hamile Lohusa Pijama Takımı Nasıl Seçilir?

   Hamile lohusa pijama takımı seçiminde kişinin öncelikli olarak ölçülerine dikkat etmesi gerekmektedir. Hamilelik sürecinde fiziki olarak kadınlar hem kilo almaktadır. Doğumdan sonra da bir süre o şiş hali devam etmektedir. Bundan kaynaklı olarak kişinin bedeninden büyük bir pijama takımı tercih etmesi daha rahat ettirecektir. Ama internet üzerinden beden tablosundan ve özellikle ölçülerinize bakarak hangi ürünü sizin için uygun olacağı ile ilgili karar verebilirsiniz.

   En İyi Hamile Loğusa Pijama Takımı Markaları

   En iyi hamile lohusa pijama takım markaları kişinin zevkine ve tercihine göre değişmektedir. Sitemizden birçok marka ve modelde ürün bulabilirsiniz. Özellikle sistemimizde hamile lohusa pijama takımları markaları şunlardır

  • Akbeniz
  • Alperi
  • Anıl
  • Artış
  • bellanotte
  • Bone club
  • Feyza
  • FLZ
  • Jar Pierre
  • Polkan
  • Sistina
  • Ten
  • Türe
  • Xses
  • Yeni inci

  Yukarıdaki birçok marka hem kalite olarak hem de hamilelerin konforu olarak planlanmış olan ürünlerdir nokta ama ürünlerle alakalı en iyi marka tanımını yapmak çok doğru olmayacaktır. Çünkü yukarıdaki birçok marka hem kalite olarak hem de hamilelerin konforu olarak planlanmış olan ürünlerdir. Ama ürünlerle alakalı en iyi marka tanımını yapmak çok doğru olmayacaktır. Çünkü herkesin memnun olduğu marka model ve ürün farklıdır. Hamilelik ile alakalı özellikle gecelik ve pijama takımı seçerken ürünlerin %100 pamuklu olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Anne ve bebeğin sağlığı açısından bu konu önemlidir.

  Hamile Lohusa Pijama Takımları modelleri bedenin hızlı bir değişime maruz kaldığı hamilelik sürecinde anne adayının standart kalıptaki ürünleri kullanması imkansız olduğundan, hem konfor hemde sağlık açısından kullanım kolaylığı sağlar.Hamile pijama modelleri, şıklıkla rahat kullanımı bir araya getiren tasarımlardır. İster gecelik, ister pijama, isterse sabahlıkla kombin edilen modeller, gecelerin rahat geçmesini sağlamak için terletmeyen, organik bazlı veya özel pamuk kumaşlardan üretilmektedir.