Emzirme Sütyeni

, 64 ürün bulduk!

Emzirme Sütyeni

Anne olmak dünyanın en güzel olguları arasında gelir. Bir bebeğin dünyaya gelmesi aynı zamanda yeni bir yaşam ve yeni umutlardır.

O yüzden de annelik hem çok keyifli hem de olabildiğine zorlu olan bir süreçtir. Özellikle loğusalık kişinin yani annenin en zor süreçlerindendir. İşte bu dönemde anneler çocuklarına süt vermekte ve emzirmektedir.

İşte tam da bu durum için üretilen sutyene emzirme sutyeni adı verilir. Bu ürün adından da anlaşılabileceği üzere annenin yeni doğan bebeğine süt vereceği zaman göğüs kısmı açılan işlevsel tasarımı olan annenin her türlü konforu düşünülerek üretilen çok özel bir sutyen grubudur.

Anneler için bebek de göz önüne alınarak çok özel malzemeden yapılır ve hiçbir biçimde tahriş vb. sorunlara yol açmadıklarından anneler tarafından güvenle kullanılabilirler.

Bebeği emzirdikten sonra emzirme sutyeni üst taraftan tekrar kapatılır. Hijyen açısından da özel yapıları olan ürünlerdir.

Yapılarına baktığımızda ise pamuk ve likra ağırlıklı olan ürünlerdir. Balenli, balensiz, destekli desteksiz, yarım atlet tipinde olan pek çok değişik model vardır.

Beden olarak ise 75, 80, 85, 90, 95, 100 gibi hem büyük hem küçük göğüslere uygun olan ürünler yer almakta.

Fiyatlar ise ürünün üreticisi firma, kullanılan malzeme, ürünün özelliğine bağlı olarak değişiyor.

Bu ürünler alınırken bir beden büyük alınması gerekir. Zira loğusalık döneminde annenin göğüsleri sütten dolayı daha iridir.