Hamile Atleti

Kadın doğası gereği doğurgan bir varlıktır. Annelik ise kadının özünde olan bir duygudur. Doğursa da doğurmasa da kadınlar çocuklara göre daha bir savunmasızdır sanki.

Bir çocuğun saf sevgisinden de daha güzel bir duygu yoktur. Kendi çocuğuna anne olan kadınlar son derece ciddi bir özveri ile 9 ay boyunca çocuklarını karnında taşıyarak canlarından can katarlar. İşte geçen o süreç kimi anneler için kolay kimi anneler için biraz daha zor olsa da özünde son derece keyifli olan bir dönemdir.

Bu dönemde doğanın dengesi değişmez ve kadının bedeninde bebeğin büyümesine paralel olarak göbek kısmında irileşmeler baş gösterir. İşte böylesi bir dönemde yalnızca beslenmeye değil, kılık kıyafete de özen göstermek gerekir.

İç giyim konusu oldukça hassastır. Her dönemde giyilmesi gereken atlet bu dönemde de mutlaka giyilmeli ve hamile atleti tercih edilmelidir. Zira hamile atletleri kadının göbek kısmının büyümesine istinaden özel bir formda hazırlanan ürünlerdir.

Ağırlıklı olarak beyaz olan hamile atleti kimi zaman başka renklerde de karşımıza çıkabilmektedir. Malzeme olarak bu ürünlerde hem anne adayının hem de bebeğin sağlığı düşünülerek doğal, alerji yapmayan kanserojen madde içermeyen, terletmeyen, üşütmeyen malzemeler kullanılır ve hamileliğin kaçıncı ayı olursa olsun rahatlıkla kullanılabilir.

Beden olarak klasik kadın bedenler mevcut. Çoğunlukla göğüs kısmından sonra bollaşan modellerde fiyatlar ürünün markasına ve modeline göre değişiklikler gösteriyor.