Hamile Tayt

, 18 ürün bulduk!

Hamile Tayt

Hamilelik döneminde bayanların ruh hali ve beden yapısı değişir. Değişen beden yapısına uygun alt ve üst giyim ürünleri, iç giyim ürünleri, anne adaylarının daha rahat bir hamilelik geçirmesini sağlar. Bu özel dönemde alt giyim ürünü olarak hamile tayt modelleri sıkça tercih edilir. Hamile pantolonlarından sonra gebelik için en ideal alt giyim ürünleri olan hamile taytları, giyim markalarının da çeşitli modellerde tasarlayıp beğeniye sunduğu parçalardır.

Hamilelik döneminde rahat ve şık olmak için kullanılan taytların normal bayan taytlarından daha farklı yapısı, özellikleri vardır. Hamile taytlarının göbek ve bel kısmı anne adaylarının rahat etmesi için bol olmalıdır. Bacak bölgesi normal gelen basenlerden yukarı doğru genişleyen, bel kısmı yumuşak lastikli taytlar, gebelikte kullanılabilecek en ideal modellerdir.

Hamile taytı seçiminde kumaşların da özellikleri önemlidir. Anne adaylarının sağlıklarını olmsuz etkilemeyecek kimyasal madde ile renklendirilme yapılmamış kumaşlardan üretilen taytlar olmalıdır. Genel olarak siyah, beyaz, ten rengi gibi doğal renkler daha sağlıklıdır. Renkler çok sade gelirse bacak kısmında dantel, boncuk ya da pul işlemeleri olan hamile taytı modelleri seçilebilir.

Hamile bayanların bu özel dönemlerinde rahat etmesi ve şıklığını koruması için hamile taytları, uygun fiyat ve kaliteli marka seçenekleri ile icgiyimozel.com adresinde... Sizde bu heyecanlı döneminizde hoş kombinler hazırlamak için ürünlerimize göz atabilir, çok beğendiğiniz modelleri sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.