Askılı Erkek Atlet

, 23 ürün bulduk!

Askılı Erkek Atlet

Atlet günlük yaşamımızın en olmazsa olmaz ürünleri arasında olup, çok da önemli bir yere sahip. Sağlıklı bir yaşam için, kışın üşümemek, yazın terleme durumunda terin emilmesi için hem erkeklerin hem de kadınların atlet kullanması oldukça önemli.

Tüm mevsimlerde ve tüm yaşlarda erkeklerin en sıklıkla tercih ettiği atlet türlerinin başında askılı olan modeller geliyor.

Askılı erkek ürünlerinde karşımıza çıkan temel modeller şunlar:

· U yakalı olanlar

· Standart kesim olanlar

· Kaşkorse askılı atletler

Ağırlıklı olarak yuvarlak yaka olan bu ürünlerde ana renk ise elbette beyaz. Ama dönem dönem siyah renkte olanlar görülebilmekte. Hatta kimi dünyaca ünlü markaların iki renkli veya özel desenli, tasarımlı olan ürünlerine de denk gelmek mümkün.

Beden olarak ise elbette S, M, L, XL, XXL yani her bedene uyan bir ürün bulmak mümkün. Kişi kendisine veya sevdiklerine atlet alırken doğru bedeni bilmeli ve ona uygun olarak ürünü almalı ki içinde giyen kişi rahat etsin.

Diğer ürün gruplarında olduğu gibi burada da klasik olan atletlerin yanında likralı olan ürünler de karşımıza çıkmıyor değil.

Koton ve pamuk gibi insan sağlığını riske atmayacak malzemelerden yapılan atletler ile rahatlıkla spor yapabilmek de mümkün. O yüzden atlet seçiminde mutlaka kullanılan malzemenin doğal malzemeler olduğundan emin olunmalı.

Fiyatlar da standart değil. Ürünün özelliğine göre, markasına, kullanılan malzemeye göre değişiyor.