Klasik Atlet

, 143 ürün bulduk!

Klasik Atlet

Klasik atlet, her tarza ve her giyim ürününe uyum sağlayan atlet modelidir. Erkekler tarafından en çok tercih edilen model olan klasik atletlerde modeller gibi renkler de genelde klasiktir. Beyaz ve siyah renklerin yoğun olarak kullanıldığı klasik atletler, yaz-kış her zaman tercih edilebilir.

İç giyim firmaları tarafından en fazla üretimi yapılan atlet modelleri arasındaki klasik erkek atletleri beden ölçüleri bakımından da geniş seçeneklere sahiptir. Kısa kollu, kalın askılı, U şeklinde yaka kısmı olan bu ürünler, cilt ile direkt temas eder. Bu nedenle üretimi sırasında insan sağlığına zararlı her hangi bir madde kullanılmaması gerekir. Cilt ile doğrudan temas ettiği için mevsimsel değişikliklere vücudu hazırlamakta görevlidir. Yazın terleme nedeni ile oluşan kokuyu hapsetme, nemi emerek kurutma gibi özellikleri olan kumaşlar tercih edilmeli. Kışın ise soğuk havalardan en az etkilenmeyi sağlayan sıcak tutma özelliği olan kumaş türlerinden hazırlanan atletler kullanılmalıdır. Sitemizde yer alan klasik atlet modelleri insan sağlığı için zararı olmayan maddelerden elde edilen kumaşlar ile üretilmiştir. Beden ölçünüze göre seçiminizi yapıp bu ürünlere hemen sahip olabilirsiniz.

Klasik atletler, yaz aylarında ince kumaşlı üst giyim ürünlerinin içine de giyilebilir. Üst giyim parçası açık renkli ise beyaz klasik atletler, koyu renkli ise siyah atletler tercih edilmelidir. Böylece ince kumaştan atlet rengi belli olsa bile rahatsızlık vermez. Renge göre seçimini yapabileceğiniz en kaliteli klasik atlet çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.