Modal Boxer

, 173 ürün bulduk!

Modal Boxer

Her ne kadar son yıllarda kadınların ve çocukların da kullanımına girse erkeklerin en temel iç giyim ürünlerinden birisi hiç şüphe yok ki boxer.

Boxer dünyasında erkekler arasında ciddi bir rekabet olduğu aralarında konuştukları bile söylenebilir. Bu ürünler kullanım rahatlığı ile erkeklerin vazgeçilmez ürünleri arasında geliyor ve farklı beklentilere hitap eden çok değişik ürünler karşımıza çıkıyor bunlardan bir tanesi de modal boxer. Özellikle son yıllarda oldukça revaçta olan bir boxer türü. Her yaştan erkekler bu ürünleri tercih ediyorlar zira ana malzemesi modal ve modal çok özel bir kumaş türü.

Beden olarak karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: S, M, L, XL, XXL

Renk olarak karşımıza pek çok renk çıkıyor ve bunlardan bazıları şunlar: Siyah beyaz kırmızı mavi yeşil lacivert gri en sık görülen modal baksır renkleri.

Kullanılan modal temel malzemesi dışında pamuk, koton, penyeler, elastan, likralı malzemeler de bu ürünlerde farklı oranlarda kullanılıyor.

Desen ve tasarım olarak baktığımızda karşımıza yine birçok seçenek çıkıyor ve hepsi erkeklerin havasına hava katıyor. Hem iç hem de dış ortamlarda örneğin plaj kenarında rahatlıkla kullanılabilecek olan ürünler bunlar. Desenli düz, kenar kısmı farklı renkli bedeni olduğu gibi saran çizgili birçok desen var ve hepsi farklı yaşlardan beğenilere hitap eden birbirinden özel ürünler.

Fiyatlar ise markasına, ürün özelliğine göre değişiyor.