Poplin Boxer

, 9 ürün bulduk!

Poplin Boxer

Poplin boxer modelleri, önemli erkek iç giyim ürünleri arasındadır. Günümüzde çoğu erkek tarafından rahat olduğu için tercih edilen bu alt giyim ürünleri, vücudu sıkmaz ve hareket esnasında rahatsızlık vermez. İnce yapılı poplin kumaştan üretildiği için yazın daha fazla tercih edilir. Kumaş özelliğinden dolaı terleme yapmaz ve terlemeye bağlı koku riskini de ortadan kaldırır.

Hemen hemen her erkeğin iç giyim ürünleri arasında en az bir adet bulundurduğu poplin boxer modelleri bel kısmı lastikli, kalça, basen kısmı hafif bol kesimli modellerdir. Renk seçenekleri fazla olan bu iç giyim parçalarında kare ya da şeritli desenler daha fazla kulanılır. Keten, pamuk gibi kumaşların ince ince dokunması ile elde edilen poplin kumaşından hazırlanan bu boxerler, üzerine giyilecek pantolon ya da spor alt giyim ürünü ile uyumlu olmalıdır. Aksi halde ince bir kumaş olmasına rağmen iç kısma doğru kıvrılıp kötü bir görüntü oluşturabilir.

Poplin kumaş ile üretilen boxerler, hassas ciltlere zarar vermez. Sağlıklıdır ve renklerinde solma meydana gelmez. Özel kumaş oldukları için yıkanmaları sırasında bu özellikleri dikkate alınmalıdır. Ürünlerin etiketlerinde yazan yıkanma ve ütüleme ile ilgili bilgilere dikkat edilmeli, bu talimatlara uygun şekilde poplin boxerlerin bakım ve temizliği yapılmalıdır. İç Giyim Özel online satış sitesinden satın aldığınız poplin boxerleri de uzun süre kullanmak için mutlaka etiket üzerindeki bilgilere dikkat etmeniz, talimatları aynen uygulamanız gerekir.