Bambu Boxer

, 5 ürün bulduk!

Bambu Boxer

Her ne kadar son yıllarda çocukların ve de kadınların kapsama alanında girse bile erkeklerin en temel iç giyim ürünlerinden birisi hiç şüphe yok ki boxer isimli şort ve külot arasında kalan her iki biçimde de değerlendirilebilecek olan ürün.

Boxer kullanım rahatlığı ile erkeklerin majör ürünleri arasında ilk sırada ve değişik beklentilere hitap eden çok farklı ürünler karşımıza çıkıyor bunlardan bir tanesi de bambu boxer. Özellikle son yıllarda oldukça revaçta olan bir boxer türü. “Nedense” bu boxer çeşidini erkekler tercih eder hale geldi. Ana malzemesi elbette bambu.

Renk olarak karşımıza pek çok renk çıkıyor ve bunlardan bazıları şunlar: Siyah beyaz kırmızı mavi yeşil lacivert gri en sık görülen bambu boxer renkleri.

Beden olarak karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: S, M, L, XL, XXL

Kullanılan bambu ana malzemesi dışında, koton, penyeler, elastan, likralı malzemeler ki bu tür boxerlarda farklı oranlarda kullanılıyor.

Desen ve tasarım olarak baktığımızda karşımıza yine birçok alternatif çıkıyor ve hepsi erkeklerin havasına hava katıyor. Hem iç hem de dış ortamlarda örneğin plaj kenarında rahatlıkla kullanılabilecek olan ürünler bunlar. Desenli düz, kenar kısmı farklı renkli bedeni olduğu gibi saran çizgili birçok desen var ve hepsi farklı yaşlardan beğenilere hitap eden birbirinden özel ürünler.

Fiyatlar ise markasına, ürün özelliğine göre değişiyor.