Modal Erkek Slip

, 73 model bulduk!

    Modal Erkek Slip

    Kayın ağacından üretilen bir lif olan modal kumaş, iç giyim ürünlerinde ve çorap çeşitlerinde sıkça kullanılıyor. Pamuklu kumaşa alternatif olarak kullanılan bu özel lifli kumaş ile rahat slip modelleri de tasarlanıyor. Pek çok iç giyim firmasının ürün çeşitleri arasında yer verdiği modal erkek slip modelleri her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

    Modal kumaşlar insan sağlığına zararı olmayan doğal kumaşlardır. Geniş gözenekleri olan bu kumaşlar cildin nefes almasını sağlar. Renklendirmelerinde mümkün olduğunca doğal malzemelerden yararlanılır. Esneme özellikleri vardır. Bu esneklikleri rahat kullanım sağlar. Modal slip alt iç çamaşırları terleme durumunda teri hemen emer ve iç çamaşırının kuru kalmasını sağlar. Bu özelliği ile en sıcak yaz günlerinde bile alt iç çamaşırında terlemeden kaynaklı rahatsızlık oluşmasını engeller.

    Modal slipler her mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Görüntü olarak erkeksi ve seksi modellerdir. Özel gecelerde de erkekler tarafından tercih edilip kullanılırlar. Modal slipler kendileri gibi özel modal kumaşından hazırlanan atletler ile birlikte kombinlenip takım oluşturulabilir. Bu şekilde alt iç giyimin rahatlığını, atletler ile birlikte üst giyim ürünlerinde de yakalamak mümkün. Siz de sağlıklı, rahat ve kaliteli modal slip satın almak isterseniz, sitemizde yer verdiğimiz ürünlere göz atabilirsiniz. Her zevke uygun slip çeşitlerini sadece tek bir arama ile ekranınızda görebilir, detaylı inceleme ile modal slipleri inceleyerek beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.