Erkek String

, 48 model bulduk!

Erkek String

Erkek string modelleri, fantezi erkek iç giyim parçalarının başında gelen modellerdir. Partneri ile hoş vakit geçirmek, değişiklik yapmak isteyen erkekler string ya da tangalardan yardım alabilirler. Fantezi erkek giyim ürünlerinin tasarımını yapan markalar, bu modellere farklı renk ve desenler ile can verip beklentileri karşılıyor.

Daha çok bayanlar ile özdeşleştirilen tanga ve stringler, erkekler tarafından da son dönemlerde tercih ediliyor. Kalçaları tamamen açıkta bırakan bu modeller, seksi ve çekici bir tarz yaratıyor. Partnerinize özel olduğunu hissettirmek ve siz de kendinizi özel hissetmek için bu iç giyim parçalarını kullanabilirsiniz.

Erkek tanga ve stringler, normal kumaşlardan hazırlanabildiği gibi özel kumaşlar ile de tasarlanabilir. Dantel, güpür işlemeleri, transparan detaylar ve ince yan bağlar, bu fantezi ürünlerinde öne çıkan ekstra detaylardır. Beyaz ve siyah rengin yoğun olduğu bu özel iç giyim ürünlerinde canlı renklere de zaman zaman yer veriliyor. Modelli bu külotlar ile birlikte genelde atlet kullanılıyor. Bu nedenle takım olarak değil tekli olarak satışları yapılıyor.

Erkek iç giyim ve fantezi iç giyim alanında ürünleri bulunan firmalar, erkek string ve tanga modellerinde de farklı çeşitler sunuyor. En kaliteli markaların, en özel modellerini İç Giyim Özel 'den satın alabilirsiniz. Evden çıkmadan sadece internet üzerinden güvenli alışveriş imkanı ile yepyeni fantezi iç çamaşırlarına sahip olup klasiklikten uzak geceler yaşayabilirsiniz.