Likralı Erkek Slip

, 65 ürün bulduk!

Likralı Erkek Slip

Devir değişti günümüzde erkekler de kadınlar kadar çekici olmak ve kadınların beğenisini kazanmak istiyor.

İç giyim konusu ise başlı başına özel adeta uzmanlık gerektiren bir dal ve gün geçtikçe de teknolojinin ilerlemesine istinaden yeni ürünler karşımıza çıkıyor. Özellikle külot konusunda gün geçmiyor ki çok özel daha önceden hayal bile edemeyeceğimiz bir ürün karşımıza çıkmaz.

İşte likralı erkek slip de son yıllarda erkeklerin en favori ürünleri arasında. Bunun ise belli başlı nedenleri var. İlk ve en önemli nedeni üstte de ifade edildiği gibi erkeklerin kadınların beğenisini kazanma yönünde inanılmaz istemleri. Diğer nedeni ise böylesi bir ürün içinde kendilerini daha erkeksi hissetmeleri. Zira ürünün adından da anlaşılacağı üzere likralı olan ürünler bunlar. Likra dışında modal, koton, penye, penye de farklı oranlarda likralı erkek slip külotlarında kullanılıyor.

Hem rahat, hem teni saran hem de slip formunda olduğundan klasik bir yapısı olan külot çeşitleri.

Erkekler için olan diğer ürünler de olduğu gibi S, M, L, XL, XXL bedenleri temel bedenler. Renk olarak ise beyaz, siyah, füme karşımıza ağırlıklı olarak çıksa da diğer tüm renkler de bulunabiliyor.

Gelelim desenlere burada da bir kısıtlama yok ve tıpkı diğer külotlarda olan tüm desenler karşımıza çıkabildiği gibi düz, çizgili, iki renkli beli çift lastikli olan pek çok seçenek var.