Penye Erkek Slip

, 98 model bulduk!

  Penye Erkek Slip

  Külot gerek kadınların gerek ise erkeklerin en temel, en vazgeçilmez en olmazsa olmaz ürünü. Hem de ortak olan nadir ürünlerden bir tanesidir.

  Üstelik kadın ve erkek külotları içinde slip olan modeller klasik olan külot türleridir. Her yaşta tüm erkeklerin gözdesi olan ve piyasada en çok satılan ürünlerdir. Tekli satılabildiği gibi ikili üçlü olan paketler halinde de satılan ürünler dönem dönem karşımıza bu ürün çıkmaktadır. Penye erkek slip külotlarında en sık tercih edilen malzemedir. Zira son derece sağlıklı olan bir dokusu vardır.

  Beden olarak karşımıza çıkan temel bedenler şunlar: S, M, L, XL, XXL

  Penye erkek slip külotlarının ana malzemesi elbette penye ama dönem dönem kimi markalarda başka malzemeler ile karıştırılan ürünler de yani külotlarda karşımıza çıkmıyor değil ki bunlar farklı oranlarda karıştırılmış oluyorlar. Likra, elastan, modal, koton gibi ama ağırlık elbette penye de oluyor.

  Desen ve tasarım olarak baktığımızda karşımıza yine birçok alternatif çıkıyor ve hepsi erkeklerin havasına hava katıyor. Biyeli, önden çift dikişli, çift lastik kaplamalı, iki renkli, çizgili, düz. Empirme desenli, gibi birçok seçenek mevcut.

  Renk konusunda da benzer bir durum var ve kesinlikle bir sınırlama mevcut değil. Karşımıza bu çok klasik olarak kabul edilebilecek külot türünde doğanın tüm renkleri çıkıyor.