Pamuklu Çorap Merserize

, 19 ürün bulduk!

Pamuklu Çorap Merserize

Çorap gündelik yaşamımızda son derece özel bir öneme sahip ama erkek giyiminde alternatif çok olmadığı için daha bir öne çıkıyor gibi karşımızda da çok sayıda seçenek yer alıyor. İşte o ürünlerden bir tanesi de pamuklu merserize çoraplar.

Ayakları sıcak tuttuğu gibi, aktiviteler sırasında ortaya çıkan teri de emen pamuklu çorap merserize grubunda yer alan ürünler çok yönlü olarak benzer ürünlerinden açık ara ayrılırlar. Ayak sağlığını koruma yönünde en üstün özelliğe sahip olan formlardır. Üstelik bu ürünler yaz kış erkeğin kullandığı ayakkabı tipi ne olursa olsun rahatlıkla giyebileceği bir çorap çeşididir.

Ağırlıklı olarak standart beden yapısında üretilmekte olan bu ürünlerde elastan malzemesi yoğunluklu olarak kullanılır durumdadır.

Pamuk ve merserize ürünün adından da anlaşılacağı üzere pamuklu çorap merserize ürünlerinde ağırlıklı olarak kullanılan bileşenler. Hangi oranda kullanıldığı ise tamamen üretici firmanın inisiyatifi doğrultusunda olan bir olgu. Yine polyamid de kimi ürünlerde kullanılan bileşenler arasındadır.

Koyu renkler de kullanılsa diğer renklerde karşımıza çıkmıyor değil yine bu ürünlerde kısa boyunlular, dikişsiz olanlar, daha uzun boylu olanlar karşımıza çıkabiliyor. Desenli düz ya da çizgili çok değişik seçenekte alternatifler arasında ve fiyatlar tüm bunlara bağlı olarak değişiklikler arz ediyor.

Kimi zaman ikili üçlü paketler halinde de satılan çoraplar da görülebiliyor ki o zaman fiyat biraz daha toplu alım olduğundan uygun olabiliyor.