Genç Kız & Çocuk Sütyeni

, 41 model bulduk!

Genç Kız & Çocuk Sütyeni

Genç kız & çocuk sütyeni ergenliğe geçiş döneminde kız çocukları için gerekli olan iç giyim parçalarıdır. Çoğu anne çocuğunun her ne kadar büyüdüğünü kabul etmese de çocukların beden gelişimleri büyüdüklerini anlatır. Özellikle kız çocuklarında belli bir yaştan sonra göğüslerin belirginleşmeye başlaması, genç kızlığa atılan ilk adımlar arasında sayılabilir.

Kız çocuklarının çocukluktan gençliğe geçtiği ergenlik dönemlerinde belirginleşmeye başlayan ve zaman geçtikçe daha da büyüyen göğüsleri için kullanmaları gereken sütyenler vardır. Normal, yetişkin sütyenlerinden daha farklı olan çocuk sütyeni göğüslerin büyürken daha rahat şekil almasını sağlar. Kız çocukları için yeni bir iç giyim ürünü olan sütyenlere alıştırma aşamasında kullanılan özel yapılı ve hassas sütyenlere alıştırma sütyeni adı verilir. Yetişkin sütyenlerine göre daha ufak yapılı olan bu ürünlerin üretim aşamasında antibakteriyel özellikli kumaşlar kullanılır.

Genç kızların ilk sütyenleri, göğüslerin rahat edebileceği şekilde olmalıdır. Çok sıkı ya da çok bol sütyenler kullanılmamalı. Alıştırma sütyenleri ölçü olarak küçük ölçülerdedir. Eğer çocuğun göğüsleri bu sütyen içinde sıkışıyorsa direkt yetişkin sütyeni kullanması gerekir. İlk sütyen kullanımında anneler bu konuda hassas olmalı, kız çocuklarına yardımcı olmalıdır.

Yetişkinler için en özel ve en hoş sütyen modellerini online satış imkanı ile satışa sunan icgiyimozel.com adresinde çocuklar için de çok sevimli ve kullanışlı sütyenler bulunmakta. Sizde çocuğunuzun bu özel döneminde ona sağlıklı ve rahat kullanımlı bir sütyen satın almak isterseniz, ürünlerimize göz atabilirsiniz.