Kız Çocuk Fanila

, 11 ürün bulduk!

Kız Çocuk Fanila

Fanila nedir sorusunun temel yanıtı şu şekildedir: Ağırlıklı olarak ince pamuk ipliğinden dokunmuş, vücudun üst bölümüne ten üzerine giyilen iç çamaşırıdır.

Bu çok özel iç çamaşırı hem kadınların hem de erkeklerin kullanmış olduğu bir ürün grubudur. Aynı şekilde kız çocuklarının iç giyimlerinde de oldukça önemlidir ve iç giyim ürünleri içinde kız çocuk fanila başlı başına bir alt başlık olup çok değişik ürünler yer almaktadır.

Fanila tıpkı atlet gibi hem kış hem de yaz dönemlerinde giyilebilen, çocuğa giydirilmesi gereken çok özel bir üründür. Zira üstte de belirtildiği gibi ince pamuk ipliğinden yapılır ki, ince pamuk ipliğinden yapılan kız çocuk fanila kız çocukların yazın terlemeleri durumunda terlerinin üzerinde kurumamasını, emilmesini, kışın ise üst giyim olarak ne giyerlerse giysin üşümemelerini sağlarlar.

Kısa kollu ya da uzun kollu olabilen bu ürünler yuvarlak yaka ya da V yaka olabilmekte böylece tüm mevsimlerde güvenle giyilebilmektedirler.

Beden olarak bakıldığında çocukların yaş grubuna uygun olarak bedenler karşımıza çıkar. Yani, 6-8 Yaş, 9-11 Yaş, 12-14 Yaş gibi.

Ürün yapısı itibarıyla fanila olduğundan bu ürün genelde beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine ürün bilgisi olarak bazı markaların fanilalarında karşımıza çıkan bileşenler %49 Viloft %49 Polyester %2 Elastan biçimindedir.

Fiyatlar ise markasına ve ürün özelliğine göre değişiklikler arz eder.